Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez játszadozás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez játszadozás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek nagyon tetszem, tudom mert elmondta. Azt hazudtam neki hogy van barátom és barátságot ajánlottam neki, de igazából barátkozni sem akarok vele, csak úgy jó dumálni néha vele meg azért jól is esik kicsit hogy bejövök neki. Szerintetek inkább barátkoznom sem kéne vele?
2014. márc. 12. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne játssz vele, ha egyáltalán nem érdekel. Ha meg szeretsz vele néha lógni, miért ne lehetnétek barátok?
2014. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ja ezt én se vágom hogy mi bajod a barátkozással..

amúgy meg ha tényleg nem akarsz tőle semmit, abszolút semmit, akkor igen, ez játszadozás

2014. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!