Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha nem gondoljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nem gondoljátok komolyan egy lánnyal, bemutatjátok otthon (és fordítva), ha messzebb laktok egymástól, kb 40-50km-re?

Figyelt kérdés
És volt már olyan h szórakozni akartatok egy lánnyal, bemutattátok otthon és fordítva,mert messze laktok egymástól...... közbe meg játszottátok a nagy udvarlást és sehol semmi érzelem? Véleményt, tapaszalatot. 23/L írj nemet,kort légyszi

2014. febr. 2. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed vissza a kérdésedet amit már tegnap feltettél, arra is válaszoltam ott...
2014. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

33 F

Miért mutatnánk be,azt aki nem lesz életünk hosszútávú része?Csak jón és megy,akkor rengeteg csajt kellet volna hazavinni bemutatni :)

2014. febr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, nem bérlet a hosszútávra. Persze ha kimondottan szórakozik, akkor nem visz haza bemutatni ez biztos, de ha bemutat is történhet bármi. Jön valaki más, megcsal stb. Szerintem nincs nagy jelentősége, most biztosan komolyan gondolja, de ugye senki sem jövőlátó. Ettől még bárki lehet bizonytalan az érzéseiben. 36/F
2014. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha otthon lakik még, akkor is be fog mutatni,ha nem gondolja komolyan, hogy hazavihessen a szobájába. Ha külön él és külön azért visz haza, hogy bemutasson, az már valami.
2014. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha messzebb lakik akkor ő is jön hozzám és mivel ő is jön így bemutatom a szülőnek. Akkor is ha később nem lesz belőle semmi.

40-50 km-ert nem fogok csak én megtenni minden alkalommal.

2014. febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4es teljesen így gondolom. Valahogy egy ilyen választ akartam. Bár sokak szt az ismerősi körömben csak az visz haza aki komolyan is gondolja, de ez sztem se igaz teljesen. Már csak azért is hazavisz h ott nxugodtan lehet akármi a szobájában. Osztom a véleményed.

Szerintetek ezt egy 3-4hónapig el tudja színészkedni egy pasi h komolyak a szándékai? Kedves szép szavak, ezeket igazoló tettek kedves ajándékok, távlati családi tervek,összeköltözés gondolata. Mindezeket hangoztatva mindkét család tagjai előtt és barátok előtt. Aztán lelépés előjelek nélkül. Csak nagy duma szerintetek?

2014. febr. 2. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!