Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek chaten való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek chaten való ismerkedésböl lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Már rég beszélgetünk tudunk egymásrol mindent, és nagyon meg bízok benne, áprilisban fogunk talàlkozni . Tök meg értö meg minden . Szépnek tart és sokszor bókol nekem ...szerintetek ebböl majd lehet valami?

2014. márc. 12. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Félő, hogy nem lesz témátok (kínos csend), félő, hogy nem úgy viselkedtek, nem úgy beszéltek, mint ahogyan chat-en írtok. De egyébként lehet, csak ritka akiknél ilyen módon aztán jól is működik.
2014. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Attol én is félek hogu csend lesz de am nem hinném mer nem egyedül megyek hanem nõvèremmel meg haveral meg am koncertre is megyünk
2014. márc. 12. 18:07
 3/12 anonim ***** válasza:
igen lehet. Én annó sokat ismerkedtem neten akkor még nem nagyon volt társkereső oldal. Több kapcsolatom is volt chatről, de a végefelé már eléggé lement a szinvonal. A férjemet végül társkeresőn ismertem meg. De nem jó hónapokig húzni a randit mert midnen élöben döl el, sok ember nem olyan személyesen mint amilyennek gondolta az ember.
2014. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) majd ha valakit érdekel hogy milyen volt a találkozás akkor annak majd megírom :)
2014. márc. 12. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, engem érdekel, köszi! :)
2014. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké akkor majd meg írom :)
2014. márc. 13. 06:53
 7/12 anonim ***** válasza:

írd meg nekem is, ha gondolod.


szerintem lehet belőle valami. csak nem gondold, hogy tudsz róla mindent, mert így nem lehet teljesen megismerni.

2014. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet belole kapcsolat, mi is így ismerkedtunk meg és nagyon boldogok vagyunk. Kínos hallgatás sem volt, de az tény, hogy nem szabad sokáig húzni-halasztani a találkozást.
2014. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én közel három év internetes beszélgetés után találkoztam a sráccal. Távkapcsolat lett belőle, ami azóta is tart. :) Nem bántam meg semmit, és boldog vagyok hogy bele mertem vágni. Nem lehet megunni, mert minden találkozásra úgy készülsz mint az elsőre. Egy jó kapcsolatban nincs kínos csend. :) Még akkor sem ha nem fecsegtek folyamatosan. :)


Sok sikert nektek! Ha gondolod írd meg nekem is, hogy mi lett. :)

2014. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okè köszönöm a válaszokat :3 akkor majd mesélek mi történt :3 :) már nagyon vàrom a találkozást :p
2014. márc. 15. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!