Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van megoldás? Van egy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás? Van egy rossz élményem arról, hogy felmentem egy pasi lakására, emiatt az új alakuló kapcsolatban félek elmenni a pasihoz, de szeretnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez is egyfajta általánosítás, habár sokkal kisebb mértékű.


Rossz tapasztalatod volt az előzőnél, így a másikban már nem is bízol meg, pedig lehet, hogy ő már megérdemelné.


Valahol lehet, hogy igazad van, ha engem átverne egy csaj, a másodikban se reménykednék.

2014. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mielőtt felmész a palihoz csinálsz róla egy képet és a címével együtt elküldöd egy barátodnak.

a barát 10 perc múlva felhív téged,ha nem ér el,akkor hívja a rendőrséget,kivonul a tek,elfogják,megverik és megbilincselik a palidat.


amúgy meg a megoldás a félelemmel való szembesülés,az élmény újraprogramozása a siker által és a következő ilyen helyzetre való fizikai,lelki és taktikai felkészülés.

nézd meg,hogy jlo a most már elég! című filmben hogyan készült fel.

hasonló problémával kötelező film,aztán irány egy önvédelmi személyi edzés,ahol konkrétan a te esetedet fogjátok rekonstruálni és pontos megoldást,taktikát találni rá,egészen addig gyakorolva,amíg ösztönösen nem fogod végrehajtani azt,amit ilyenkor tenni érdemes.

2014. márc. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne menj fel hozzá hamar
2014. márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyen rossz élményem. aztán megismerkedtem egy rendes fiúval, és olyan 3 mp-et gondolkodtam, hogy fel merjek-e menni, és persze, hogy felmentem, és nem volt semmi baj. Ha rendesnek tűnik, és nem első randi, már nem hinném, hogy bármi rossz történhetne. De ha nagyon félsz biztosítsd be magad úgy, ahogy az egyik válaszoló írta.
2014. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hasznos válaszok :)

Talán tényleg a fizikai, lelki, taktikai felkészülés ami érdemes. A filmet pedig még ma megnézem!

2014. márc. 12. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!