Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy fiúval szánalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy fiúval szánalombol és most nem tudom lerázni magamrol. Mindenhová követ, facen is irogat nekem, már töröltem az ismerőseim közül is mert az adatlapomra irigatott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Kamu.


Ha nem, legközelebb kétszer meggondolod, mit csinálsz.

2014. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy ez csak 1 alkalom volt, és jó volt + minden de nem érzek iránta semmit sem... De mintha meg sem hallaná :/
2014. márc. 12. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Megérdemled! Hogy miért? Mert aki gondolkodik, annak utána nem fáj a feje. Nálad ez kimaradt.
2014. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha velem is lefekszel szánalomból, én elkergetem. Persze csak ha nem több 80kg-nál:D
2014. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lol
2014. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
xDhát ez gáz... majd megunja, te meg többet ne csinálj ilyet. ahogy látod, ezzel csak rosszat tetszel.
2014. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakivel szánalomból lefeküdni? Kérlek magyarázd el. Mert én csak úgy vagyok képes valakivel szeretkezni, ha fontos nekem és érzek iránta valamit. Szánalomból semmiképp sem.
2014. márc. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!