Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 12-13 eves kislanyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 12-13 eves kislanyt megrontanak akkor annak a lanynal lesznek lelki kovetkezmenyei? 23/N

Figyelt kérdés

Illetve a lany mer majd rola valakinek beszelni vagy lesznek valami jelei, hogy ilyet elt at?

Az egyik rokon kislanynal nagy valoszinuseggel ez tortent.Mielott barki is ravagna nem egy pedofil allat vagyok.


2014. márc. 13. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy "nagy valószínűséggel ez történt"?
2014. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, kihathat a későbbi életére, csak kérdés ő maga hogyan tudja ezt feldolgozni.
2014. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen,sokszor előfordul,hogy a molesztált gyerekek visszahúzódóbbá vagy éppen hisztisebbé,erőszakossabbá válnak
2014. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem ot evesen megtamadtak.. 19 eves vagyok es nem a legjobb a szexualis eletem
2014. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy kisgyerek felnőttkori viselkedésére egész konkrétan MINDEN kihat, ami a fejlődése során történik vele. Egy ilyen szintű trauma hatása mellett szerintem felesleges olyanokat emlegetni, mint 'valószínűleg', mert szerintem ez egészen biztos.


Hogy mer e róla beszélni? Nagyon sok mindenen múlik. Jelei biztosan lesznek, de, hogy pontosan milyenek, az szerintem helyzet- és egyénfüggő, nem értek hozzá sajnos. Miből gondolod, hogy történt ilyen?

2014. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül. egyén függő. ha a sajnálatosan manapság divatos "minélhamarabbveszítsemelaszüzességem"et nézzük, akkor lehet, hogy nem lesz belőle semmi baja, amennyiben egy egyébként értelmes, 16 év körüli sráccal hozza össze a sors.

ha nem, akkor lehetnek önértékelési zavarai, frusztráltsága, akár abból adódóan, hogy könnyű lánynak tartják, és csak megd.gj.k, és hosszabb ideig nem lesz tartós kapcsolata, vagy, mert esetleg még nem érett szexuálisan, és s nem élvezi az együttléteket,ezért mivel elmondásokból úgy tudja, hogy ezt élvezni kell, magát selejtnek gondolja.

és akkor még nem beszéltünk az erőszakról, ami a tényleges megrontás. amennyiben ilyen történik, akkor minden bizonnyal szorongások alkaulnak ki, és a kétszínű társadalom miatt kisebbrendűségi komplexus is előfordulhat, de bármi más viselkedésprobléma is

2014. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak akiket már nem igen kell megrontani...
2014. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mert szeretett volna egy baratot(termeszetesen nem ugy...) A fiu k aki a baratja lett ra vette, hogy jarjanak. A kislany belement de csak ide megyunk ott eszunk stb. 5 honap utan a lany elment a fiuhoz ebedre es ra 1 hetre szet mentek. Az anyukaja mondta, hogy mostanaban a lany egyre tobbet mesel neki, hogy a fiu tobbszor is eroszakos volt vele. Nem tudjuk mi tortent vele valojaban. Nagyon jo veluk a kapcsolatom es az anyja megkert, hogy probaljak meg a lanyaval beszelni hatha nekem tobbet mond.
2014. márc. 13. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen beszélnek róla. Sajnos vannak lelki következményei.
2014. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

És ebből gondolod, hogy megerőszakolta a lányt?:D

Már ne is haragudj de ez semmit nem jelent.

2014. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!