Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy kevésbé tűnjek érzelmi szorulásosnak?

Figyelt kérdés
Már többször megkaptam, hogy nem tudom rendesen kimutatni az érzelmeimet, ezzel egyet kell értenem. Így persze nehéz felszedni lányokat (próbálkozok eleget, kisebb-nagyobb sikerekkel), de tény hogy sikeresebb lennék ha én is tudnék örülni a jónak és nem csak magamba elrejteni. Örülnék ha tudnátok segíteni, nem mindig voltam ilyen, és nem is értem mi ez mostanában.

2014. márc. 13. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
HA! Én is ilyen vagyok, csak nőben. De engem nem zavar.
2014. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a megfogalmazás, behalok XD

Én mindig is ilyen voltam. Az a személyes tapasztalatom, hogy már az is sokat számít, ha már csak egy kicsivel is kedvesebb vagy. Én úgy voltam ezzel, hogy hamarabb elérem amit akarok, ha kedvesebb vagyok, még akkor is, ha nem belülről fakad, de most már kezd belső motivációvá válni, mert egyszerűen jól esik az, ha egy eladó, vagy ügyintéző mosolyogva mondja azt, hogy "Nincs mit!" vagy "szivesen!". Próbáld ki, hátha megjön kicsit a kedved az érzelmi fejlődéshez.

2014. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell valakit azért szekálni mert nem mutatja ki az érzéseit. Mindannyian mások vagyunk és ez így van rendjén. Én is ilyen vagyok ha valami egészen apró jó dolog történik is legbelül majd szét vet a boldogság de kívül csak kevésszer látszik. Én anyától kaptam meg régen a magamét ha pl valamivel örömet akart nekem szerezni és csak az üres tekintetemet látta és azt hitte nem örülök, pedig nem így volt. Csak nehezemre esik kimutatni. Az a lényeg hogy ne erőltesd a dolgot.

Ha pedig nem mindig voltál ilyen akkor reménykedj benne hogy újra a régi leszel. Lehet hogy csak átmeneti álapot.:)

2014. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ÉN szeretnék megváltozni, nem jó ez így, főleg hogy tapasztaltam már anno, hogy kedvesebbek az emberrel ha nem mutat végig pókerarcot :) Köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 13. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!