Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi? Ti mit gondoltok erről? (F)

Figyelt kérdés

SZIASZTOK!


Van egy osztálytársam (lány) akinek van egy pasija, de többször is azt látom, hogy engem "bámul".Tökre kedves a csaj.Pár nappal ezelőtt felszálltam a buszra, és én pedig már messziről láttam hogy kedvesen rám mosolyog. Leültem mellé, beszélgettünk, aztán amikor leszállt tökre kedvesen köszönt el, miután leszállt, még vissza mosolygott és integetett. Nagyon jó a kapcsolata a barátjával, egy-két hónapja vannak együtt, s lehet látni, hogy nagyon szeretik egymást, folyton egymás közelében vannak. Nem tudom hogy bejövök-e neki, nekem tetszik a lány, de nem akarom, hogy tönkre mennyen a kapcsolatuk. Zavar a lány viselkedése egy picit.


Ti mit gondoltok erről az egészről?


2014. márc. 13. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig ha veled boldogabb lenne... Adj neki esélyt, hogy eldönthesse. Legyél vele te is rendkívül kedves, de nem is kell nyomulni. Ha látja, hogy nálad szabad a vásár, akkor lehet hogy szakít a barátjával.

Ha párhuzamosítani akarná, és ez nem tetszik neked, akkor meg mondd meg neki. Ha meg továbbra is csak kedves, akkor ennyi az egész, ő egy kedves, aranyos lány, szimpátiát érez irántad, biztos szimpatikus vagy. :)

2014. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem ez még nem jelent semmit.én is szoktam ilyet olyan fiúkkal akiktől semmi komolyat nem akarok csak haverkodni.a lányok szeretik ha figyelnek rájuk :)
2014. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jelent az égvilágos semmit. Attól, hogy egy lány kedves, még nem tetszel neki, csak ilyen a természete és nem vette észre, hogy ezt félreértelmezed.

19/L

2014. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!