Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezheti meg a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezheti meg a lány barátom mindig hogy miért mikor meg akarom ölelni?

Figyelt kérdés
még soha nem mondtam neki hogy szeretem ami igaz bár csak azt hogy kedvelem de mikor megkérdezem átölelhetem e ő megkérdezi furcsán miért :O? de mindig kapok ölelést tőle csak nem tudom miért kérdezi :/
2014. márc. 13. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
talán mert kellemetlen neki
2014. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mert igazából nem is akarja, vagy azért mert pont hogy tetszel neki és várja, hogy mondj mellé valami szépet. :)
2014. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán mert úgy gondolja h te többet akarsz ő viszont nem
2014. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondta ő nem az a ölelgetős fajta de nekem mindig viszonozza az ölelésem.. bár ő tényleg nem olyan
2014. márc. 13. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Csapjál bele a lecsóba, mond meg neki. Franc se tudja mi fog történni, de valószínűleg csak egy kis nyíltságot illetve határozottságot várna tőled.
2014. márc. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!