Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is ugy tartjatok, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ugy tartjatok, hogy egy lany nem foghat kezet a fiukkal, mert azt csak a k. urv@k teszik?

Figyelt kérdés
Egyaltalan van ennek valosag alapja? Annyira jo nezni mikor a fiuk kezet fognak,'lepacsiznak' egymassal,sokkal jobb mint a puszi szerintem,de mar nem egyszer mondtak nekem, hogy fiuk a k.urv@kkal. fognak kezet.
2014. márc. 13. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legelső találkozáskor hivatalosan a lányokkal is kezet kell fogni.
2014. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó ostoba fiúkkal veszed magad körül. :) Én kiharcoltam, hogy velem is kezet fogjanak. Gyakran én vagyok az egyetlen csöpp nő a társaságban és hajlamosak percekig üdvözölni egymást, rám pedig nem bagóznak. Legalábbis sokáig így volt.
2014. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez már egy alapvető illemszabály kiforgatása lehet...


A lényeg: férfi nem kezdeményezhet nőnél kézfogást, mivel a férfi a nővel csak a beleegyezésével létesíthet bármilyen testi kontaktust. Ezért van az, hogy bemutatkozásnál mindig a nő nyújt először kezet.


Ettől függetlenül engem irritál, amikor a srácok bejönnek dolgozni, mindenkivel kezeznek, nekem meg odaböknek egy sziát. :D

2014. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ismerkedésnél, bemutatkozásnál alap a kézfogás


de egyébként minek? ne nézzen pasinak, hogy kezet fogjon velem, inkább érezzem azt, h nőnek tekint

2014. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"de egyébként minek? ne nézzen pasinak, hogy kezet fogjon velem, inkább érezzem azt, h nőnek tekint"


Csak tudod kellemetlen, amikor egy halom férfi közt dolgozol egyedül, vagy max másodmagaddal nőként... és mindenki mindenkivel kezet fog, csak te maradsz ki, csak annyit kapsz, hogy "szia" vagy "jó reggelt"...

2014. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Munkahelyen,felnotteknel gondolom maskepp van. Reggel pl. Suliban a fiuk egymaskozt,mindenkivel kezet fognak ha joban vannak ha nem. Szeirntem ez egy nagyon szep gesztus. A barati tarsasagomban meg nagy 'hagyomany' a pacsi a fiuknal,lanyoknak meg 'csak' puszi.
2014. márc. 13. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:

Odáig OK, hogy lányoknak puszi suliban, vagy szórakozóhelyen..


De munkahelyen? Nem fogják a srácok a főnöknőjüket körbepuszilgatni! :D

2014. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én mindenkivel öklözök mert fekete vagyok :D
2014. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Csak tudod kellemetlen, amikor egy halom férfi közt dolgozol egyedül, vagy max másodmagaddal nőként... és mindenki mindenkivel kezet fog, csak te maradsz ki, csak annyit kapsz, hogy "szia" vagy "jó reggelt"... "


Én ugyan nem dolgozom egy halom férfi közt, de világ életemben pasis közegben voltam, most az egyetemen is 200 pasi és kb 3-4 lány az arány a szakon, ahol vagyok. Szóval minden nap látom ezt a rengeteg pasit, és nem akarom, hogy kezet fogjanak velem, mert akkor vagy a haverjukként tekintenének rám, vagy valami hiperfeministaként, egyik rosszabb mint a másik szerintem. Engem nézzenek nőnek.


Tudom, hogy sokszor csak odavágnak egy "szia"-t, de ha ennyi, akkor ennyi, van akinek bejövök, van akinek nem. Vegyen emberszámba (még ha nőként nem is érdeklem esetleg), ha ezt egy sziával teszi, akkor sincs kifogásom, van aki még ennyire sem hajlandó. Felesleges az élő fába is belekötni.


Nemhogy örülnél, hogy nem csapnak egy kalap alá a többi hímneművel, még panaszkodsz is emiatt.


Amúgy meg, ha azt akarod, hogy ne csak odavágjanak egy "csá" vagy "szia"-t, akkor tegyél érte, vetesd észre hogy több vagy, mint aminek gondolnak, hogy jobban figyeljenek rád.


Mondjuk én azt nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen kézfogásos felvetést egy férfi örömmel fogadna, még ha esetleg végül bele is menne.


23/N

2014. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg, ha azt akarod, hogy ne csak odavágjanak egy "csá" vagy "szia"-t, akkor tegyél érte, vetesd észre hogy több vagy, mint aminek gondolnak, hogy jobban figyeljenek rád. "


De mégis mit?


Nem fognak velem kezet, mert "nővel nem fogunk kezet". Köszönnek, napszaknak megfelelően...


Milyen alternatíva van még, amiről esetleg nem tudok?

2014. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!