Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti mit tennétek, ha egy rég nem látott ismerősötökkel összefutnátok, és látnátok rajta, hogy milyen jól érzi magát-többi lent-?

Figyelt kérdés

Szóval 10 éve ismertem meg egy lányt, akivel egyszer egy táborban voltunk, és tök jól összeismerkedtünk, mindig kerestük egymás társaságát, de ugye még nagyon fiatalok voltunk, így nem történt semmi közöttünk, ráadásul még nem is igazán volt akkoriban internet.


Viszont a múlthéten Budapesten összefutottam pár régi osztálytársammal, és beültünk egy jó kis helyre, és mit ad Isten, hát nem Ő volt az a pincér csajszi, akivel anno táboroztam?! Dehogynem! Gondolom, Ő is felfigyelt rám, ha az ideje engedte, mert sok volt a vendég rajtunk kívül is (szerencsére közel ültünk a pulthoz, ahol Ő volt)...na, már most, én direkt arra törekedtem, hogy lássa rajtam a lány, hogy milyen jófej vagyok, így elkezdtem kitűnni a társaságunkból, magyarán próbáltam felkelteni az érdeklődését, azáltal, hogy flörtölgettem az egyik volt osztálytársnőmmel, ill. a volt osztálytársaimmal is tartottam a kontaktot. Megjegyzem mindenkit sikerült megnevettettem és elég jó hangulatot sikerült kialakítani.



Ebből kifolyólag az lenne a kérdésem a lányokhoz/nőkhöz, hogy: titeket mennyire rendít meg az, hogy találkoztok egy rég nem látott ismerőssel, és látjátok, hogy milyen jól érzi magát, és hogy milyen jól el van az aktuális társasággal, leginkább a nőkkel, hogy flörtölget velük, ill. cukkolja? Van rá esély, hogy meg fog keresni? Magyarán felkelthettem az érdeklődését ennyivel? (Nem volt időm elkérni az elérhetőségét, ill. egyéb más tényezők közbeszóltak)


2014. márc. 13. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
még hogy a nőknek van hülye logikája...
2014. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, de ha azt látnám, hogy egy pasi egyszerre több nővel is flörtöl, akkor eszembe sem jutna megkeresni.

Szórakozzon másokkal.

2014. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Váljék egészségére. Kérlek, eltelt 10 év, gondolod hogy végig utánad epekedett?
2014. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nőknél ezt soha nem lehet tudni! :)
2014. márc. 13. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire értesz a nőkhöz, akkor ne kérdezz semmit.

Persze, van olyan nő, aki szereti, ha megalázzák, de a többség szerencsére nem ilyen.

2014. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: respect! :DD
2014. márc. 15. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta lassan eltelik még egy tízes, mi a helyzet?
2021. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!