Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves lányok/fiúk történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok/fiúk történt veletek v vmelyik ismerősötökkel ilyen?

Figyelt kérdés
H 50-60 évesek kezdtek rájuk nyomulni?
2011. ápr. 9. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szinte mindennapos, hogy idősebb férfiak beszólogatnak, ugyan csak a tekintetükkel is elárulnak néha mindent. Már nagyon utálom őket.16/L
2011. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tényleg ?:D 50-60 éves csávók ? duuurva
2011. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Velem volt, Dexionba rám hajtott egy 50 körüli Sztifler mamája.. 18/F
2011. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Te h*lye vagy?:D sztifler mamája rádhajtott és nem csináltál semmit se?:D


hallod simán megdugtam volna :D 50 körül még azért a jól karbantartott nők mint pl sztifler mamája ...D

2011. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Addigra már összeszedtem egy 15 éves kispuncit.
2011. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen, 17 voltam, amikor a törzskocsmánk tulaja (60 év körüli vén f.asz, rám nyomult..(a felesége nagy barátosném volt). Mentem vele cigiért, és mutogatta a gumit a kocsijában, meg a kocsmában meg akarta fogni a mellemet..elhúzódtam, mondom nem kéne..azt mondja,milyen nő vagyok,hogy nem hagyom,hogy megfogja a mellemet..akkor jól beolvastam neki, azóta hozzám se szól..bár már nem is nagyon járok oda, nem vagyok egy nagy bulizós, kinőttem. De a mostani tinikre is nyomul..Ja,meg egyszer szintén a kocsmában,kimentem telefonálni, és egy 40 körüli roma férfi alám nyúlt..részeg volt, kiütöttem, mire feleszmélt elhúztam onnan..hozzáteszem soha nem öltözök/öltöztem kihívóan..sok a perverz sajnos..

22/L

2011. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Öregecskedőt fiatalabbra!!!!
2011. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

több mint 10 ilyen faszi startolt rám S:

17l

2011. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
de ezt most rohadtul nem tudom elképzelni :D
2011. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát velem is meg jó néhány barátnőmmel történt már ilyen h 50 év körüli palik nyumultak ránk 15L
2011. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!