Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha nincs menő autóm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nincs menő autóm, akkor bringával is felszedhetlek benneteket?

Figyelt kérdés

Szóval hipotetikusan lennék arra kíváncsi hogy ha késő éjszaka véget ér egy buli és haza kéne valahogy mennetek, akkor elfogadnátok azt ha egy férfiszemély felkínálja nektek hogy hazavisz a biciklijén? :D Igaz, lehet hogy nem repeszt úgy mint egy motorkerékpár vagy nem olyan komfortos mint egy jobb féle autó, dehát azért izgalmasnak izgalmas lehet, nemde? Én tutira jól bánnék vele például.


Persze ehhez hozzátartozik hogy előtte beszéltetek már hosszasan az illető férfivel és be is jött nektek és valamelyest vártátok az alkalmat hogy rátok nyomuljon, szóval ilyen körülmények tudatában kérdezem.



2014. márc. 13. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
attól függ van-e rajta hátsó csomagtartó
2014. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
nem hinném,törné a váz a 3.14csájukat
2014. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Eleve nem állok szóba jöttmentekkel, úgyhogy ez bukó, ha audival, ha bicajjal jössz, akkor se.
2014. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nos igen, van hátsó csomagtartó, ez lényeges ám
2014. márc. 13. 22:38
 5/12 A kérdező kommentje:
de jófej lehetsz kedves utolsó, tényleg :D nem is ismersz, de azért nyilván egy potenciális jöttment vagyok én is
2014. márc. 13. 22:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát legszívesebben buszra szállnék...:D De ha tényleg bejönne a srác szerintem nem utasítanám el a kis biciklis kalandot. Autóba pl semmiképp nem szállnék mivel annyira azért nem bízok meg az emberekben, de a gond az igazából ott kezdődik hogy ha bulizni megyek akkor nem egyedül megyek, és akkor nagy valószínűséggel haza is velük fogok tartani...:D

De egyébként tényleg izginek hangzik, még nem halottam ilyenről eddig :D

2014. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Talicskával is hazavihetsz bárkit, ha jó a szöveged. Ha 10 milliós autód van, akkor bizonyos rétegnek megszólalnod sem kell, ez tény.
2014. márc. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem buknak a bringára. Nekem ilyen biciklim van:


[link]

2014. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

buli végén vagyunk: biztos, hogy ittál. jobban bízom a 2 saját lábamban. inkább sétáljunk együtt.

én is így szoktam, mikor fiúval találkozom, és járgánnyal vagyok.

2014. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Letesztelném az erőnlétedet, fent lakom a hegyen.
2014. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!