Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki 20x éveiben nem találja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 20x éveiben nem találja meg, az már nem is fogja?

Figyelt kérdés

Sziasztok "fiatalok".

Az én problémám, kérdésem az lenne hogy:

Jelenleg 28 éves vagyok, nem mondanám hogy eddig egy nagy nagy csajozó gépnek örvendtem. Össz 2 barátnőm volt eddig.

Utóbbi 3 évem teljesen elszaladt, mondhatom e szempontból kilöktem az ablakon. Talán pont a még legszebb éveimet.

Eléggé el is magányosodik az ember, és nehéz változtatni, "szocializáltnak" lenni. Ezzel most nem sírni szeretnék, hanem tényt megállapítani. Nem tudom ki hogy van vele, de én személy szerint nem szeretek egyedül kimozdulni akár fesztiválra akár szórakozni. Ezért is a 3 év kiesés. Próbálkoztam imitt amott ismerkedni, találkózót kérni, de falakat találtam. Talán túl gyors tempot diktáltam, nem tudom. Valamin változtatni kell, mert ez az egyhelyben toporgástól nincs rosszabb és csak telnek az évek. Mikor lesz gyerekem? Ezek a gondolatok foglalkoztatnak.


2014. márc. 15. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha már volt barátnőd akkor biztos lesz még.

Nem egy szűz lúzer vagy, csak rossz helyen, nem megfelelően próbálkoztál.

Ne add fel és kész.


26F

2014. márc. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 30x évek a legszebbek. Főleg egy férfinak.


A nagy Őt pedig nagyon kevesen találják meg.

Ezen kár siránkozni.

2014. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, pont jó korban vagy. Én 29 vagyok, egy nőm volt. 6 éve egy sem. Szeretek egyedül kimozdulni, úgy a legjobb csajozni. Ezt így hidd el, te is tegyél így. Ne zavarjon 20-30 elutasítás sem egy este, majd a másik héten kapsz két igent és örülni fogsz. Ez ilyen, én már megszoktam. Fő, hogy legyen hobbid, ahol sok a nő. És mindre startolj rá, soha egyet se hagyj ki, aki egy kicsit is szimpi.
2014. márc. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor lesz gyereked? A legtöbb pasi 37-40-42 évesen szokott gyereket vállalni, ez most a trendi. Kitolódott minden. A nők 60-70% a is 32 felett vállal gyereket először.
2014. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jaj fiatalok igazatok van.

Ez a egyedül ismerkedni. Elmész egyedül bulizni?

egyébként én is jobban szeretek úgy ismerkedni hogy egyedül vagyok, és a lány is:)

De jó volt olvasni amit írtatok, hogy ezek a legszebb évek egy férfi számára.

2014. márc. 15. 09:07
 6/7 A kérdező kommentje:
De gyereket nem szeretnék trendi lenni és 40 évesen... ugyanmár. Nem akarok papa lenni, hanem apa.
2014. márc. 15. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy férfi a legjobb korban 25-35 éves kora között van, egy nő meg 18-28 éves kora között.


Ez azt jelenti hogy ebben a korban a legvonzóbbak a másik nem számára és ebben a korban tudják megtalálni a legjobb partner(ek)et, aki(ke)t csak meg tudnak.

2014. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!