Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az utcán velem szembe jövő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán velem szembe jövő lányok mélyen a szemembe néznek, az mit jelent?

Figyelt kérdés
főleg mostanában fordul elő egyre többször.tegnap már szinte zavarba is jöttem,annyira nézett egy lány.
2014. márc. 15. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ha bejön a csaj, rá kell mosolyogni vagy köszönni és ha akar valamit leáltok dumálni ennyi
2014. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha en ezt teszem,azert mert bejon az illeto:)
2014. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is, de amíg nem mosolyog vagy nem jön zavarba addig nem jelent semmit. Te nem néztél még másnak a szemébe úgy hogy nem jelentet semmit?
2014. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet csak a sárgaságot nézi benne mert a tegnapi berúgás kicsinálta a májad maradékát


ez is egy verzió

2014. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam a szembe jövőket másodpercekig bámulni.És ez nem csak egy-két eset volt.
2014. márc. 15. 10:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért nem szólítod le Casanova? Majd megtudod, ha azt mondja bocsi, de nem.
2014. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mert van barátnőm.
2014. márc. 15. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és a többi csaj aki rád nézz az rád van gerjedve sajnálatos módon. Bązdd meg nem biztos, hogy azért bambult el a szemedben, mert akar is tőled valamit. Jelezne egy mosollyal vagy zavarában másfelé nézne. Ha csak szimplán bámul az semmiség. Olyankor általában gondolkozik az ember mint például mi fąszért bámulod vagy elgondolkozik milyen szerencsétlen, stb. Én is néztem más szemébe és azon gondolkoztam, hogy vajon milyen élete lehet és semmi vonzalom nem volt benne. Tudod van egy mondás, hogy "a szem a lélek tükre". De volt olyan is, hogy csak véletlen szegeződött a tekintettem. Van egy pár dolog, de ha annyira egoista vagy akkor hidd azt, hogy bejösz nekik... Csak röhögök azokon akik azt hajtogatják, hogy "ennek bejöttem volna, meg ennek is" és sehol semmi:D
2014. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!