Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi meg egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi meg egy csaj nagyon jol kijon egymassal, akkor miert nem jarnak?

Figyelt kérdés

Nagyon jol el tudnak viccelodni egymassal, nagyon jo viszonyban vannak mar tobb, mint fel eve, de nem jarnak.

a pasi 33 a csaj 18


2014. márc. 15. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az egyik egy kislány a másik meg egy felnőtt férfi.

A jó viszony meg nem jelent vonzalmat.

2014. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bloodking válasza:
Én is így vagyok. Én 29 a csaj meg 20 lesz. Jól érezzük magunkat amikor együtt vagyunk. Nincs semmi titkunk a másik előtt. Sőt ismerjük a másikat hogy milyen testileg is. Nincs szégyenérzetünk ha magunk vagyunk. És csak simán barátok vagyunk. Bár sokan azt hiszik hogy több van köztünk. De így a jó. Nincs veszekedés stb. Elvagyunk.
2014. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ekkora korkülönbség igenis számít
2014. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez a csaj az a bizonyos 1 az 1000ből aki nem apakomplexusos.
2014. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egy egészséges 33 éves férfi eleve nem barátkozik 18 éves lányokkal. annyira más már a felfogás 33 évesen, hogy az embernek köze nincs a 18 évesek gondolkodásához, tartsa magát bármilyen "érettnek" a 18 éves. az csak az ő fejében érett.

hogy legalább nem jöttek össze, na az is valami. talán nem menthetetlen a pacák.

2014. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a pasi kicsit öregebb lenne, az apja is lehetne.

Talán ez az oka...

na meg az, ami nekem is volt már...

Én egy velem egyidős csajjal voltam nagyon jóban évekig, aztán végül is most is, de már családja van, így jobban azzal foglalkozik(ami természetes).

De soha nem jöttünk össze.

Egyszer fogtam meg a fenekét, de csak kíváncsiságból, mit mond rá.

Ő azt mondta néhány éve, hogy azért nem mondta el, hogy szerelmes volt belém évekig, mert a barátság erősebb kapocs, mint egy szerelem.

Mert utóbbi elmúlhat sokkal hamarabb, mint egy erős barátság.

És végül is igaza volt, mert ahogy később megtudtam tőle, sok pasiját megcsalta már, és vannak olyan dolgai, amiről csak én tudok egyik pasija sem tudott, sem a férje.

De pont ezek a dolgok elundorítanának tőle ha nőként nézném és nem lány barátként őt.

2014. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!