Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy döntöttem, hogy nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy döntöttem, hogy nem fogok körülötte ugrálni, majd ha akar valamit, akkor csak ide jön. Vagy nem?

Figyelt kérdés

Tehát beleszerettem egy fiúba. És figyeltem rá, nagyon, meg segítettem is neki... de meguntam. Mármint ha megkér, akkor most is szívesen segítek, de nem leszek olyan könnyen megkapható. Úgy érzem, hogy én is tetszem neki, de nem adom könnyen magam. Nem fogok ugrani már, ha rám mosolyog... szerintetek ez hülyeség? Vagy inkább ugráljak körülötte?

Előre is köszönöm a válaszokat! 16/L :)



2014. febr. 27. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok egy csajjal,most én is hanyagolom...nem tudom mi lesz :/
2014. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért drukkolok! :)
2014. febr. 27. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne taktikázz.
2014. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én drukkolok! :)

Én is ezt csináltam,mint Te,de nem írt,nem keresett...

Majd belepusztultam,azt hittem végem. Persze,lesznek még kapcsolataim,stb.,de most úgy érzem,hogy csak Ő kell.

Azóta írtam Neki,beszélgettünk,és találkozunk is. :)

Nagyon szorítok kedves Kérdező! :)

2014. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Én is szorítok neked, remélem, hogy nekem is ilyen szerencsém lesz! :)

2014. febr. 27. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesen ne ugrálj körülötte, de az elég hülyén hangzik, hogy "nem adom könnyen magam"... Elérheted, hogy savanyú vénlány legyen belőled... :(
2014. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nos,volt valami azóta? :)

2014. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!