Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy haverom aki eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy haverom aki eléggé bejön nekem. Mit tanácsoltok? (több lent)

Figyelt kérdés
Ne tudom eldönteni hogy tetszik e vagy nem, mert néha csak barát néha annál többet érzek iránta. Ez nem tudom mit befolyásol, de néha haragszok rá anélkül, hogy bármit csinált volna:/ Hogy derítsem ki, hogy biztos tetszik-e nekem? tudom, hogy ezt nekem kéne éreznem, de most ez valahogy nem megy. Ha tetszik akkor hogy hívhatnám fel a figyelmét magamra úgy, hogy ne csak barátként gondoljon rám hanem ennél többnek tartson? Még sose volt barátom és nem tudom most mit kezdjek. Ráadásul kicsit idősebb is meg az LB-mel nagyon jól el vannak, de neki meg van barátja. Mit tegyek/csináljak, hogy felkeltsem az érdeklődését?

2014. márc. 15. 14:13
 1/3 anonim válasza:
Hát ha nem vagy benne biztos, akkor csak egyféleképpen derítheted ki, mégpedig ha megpróbálod. Na most ha az "elbé"-dnek van barátja akkor gyanús hogy nem jelent akadályt. Hívd el valahova... mit tudom én, mondjuk el kell intézned valamit az okmányirodában, hívd el azzal az indokkal h nagyon unatkoznál :)
2014. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
edzésről ismerem, és azt már megbeszéltük, hogy egyszer elmegyek az ő edzésére is, és ketten mennénk ki busszal, de lehet, hogy menne még egy kolis lakó társa.
2014. márc. 15. 14:50
 3/3 A kérdező kommentje:
és miről beszélgessek vele? mármint spontán beszélgetés a legjobb azt tudom de azért úgy mégis:D
2014. márc. 15. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!