Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van néha olyan érzésem,...

Miért van néha olyan érzésem, hogy muszáj este magamra zárnom kulcsra az ajtót, mert anyám bejön mondjuk és leszúr amíg alszom?

Figyelt kérdés

Ilyen esetben csak a külön költözés lehet a megoldás ha nem bízom benne? Meg a szobámba bejött és az ollót elvette a polcomról, és a hátam mögé ment vele, egyből mondtam is neki mi a francért megy a hátam mögé, még egyszer ilyet ne csináljon, igaz csak a pulóveréről vágta le a címkét, de akkor is, direkt csinálja ezeket hogy idegesítsen?

Félek, hogy kárt tesz bennem vagy saját magában, hogy tudnám a bajt megelőzni?


2014. márc. 14. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy te vagy paranoiás vagy anyukád beteg.De gyanítom, egyikőtöknél sem stimmel valami és ez esetben tényleg jobb a költözés.Anyukád talán tett valamit, amiért ennyire félsz tőle, nem bízol benne, a legrosszabbat is elképzelnéd róla.

Viszont gondolkozz:eddig felnevelt, nem tett benned kárt(gondolom), pedig a pár év alatt biztos megtehette volna, ha annyira akarja.Tehát szerintem nem kellene tőle ilyen betegesen félni.Egy családterápiára talán hasznos lenne elmennetek...

2014. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jó kapcsolatban vagyok vele, csak nem szeretem ha a hátam mögém állnak, olyankor nagyon rossz dolgokra vagyok képes ha valaki közel jön hozzám ,vagy beáll a hátam mögé, főleg ha még olló is van nála, vagy más szerszám.

ezt többször elmondtam neki, ennek ellenére csinálta azt akarva vagy akaratlanul, hogy mögöttem vágta le a cíymkét a pólójáról...

ezek után nem tudok benne megbízni

2014. márc. 14. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami probléma van a gondolkodásoddal, nem ártana szakemberhez fordulnod, vagy pedig tul sok filmet nézel!
2014. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha anyudnak azért kellett az olló, hogy kivágjon egy címkét, akkor nem ő szorul orvosi segítségre, hanem te.


Sajnos nekem tényleg pszichiátriai esetnek tűnsz.

Keress szakembert, mert bekattansz.

2014. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Durva szorongás, korai trauma hatása, kényszerképzet vagy paranoid téveszme lehet, battyogj be a pszichiátriára, ott segítenek rajtad és felmérik mennyire súlyos a helyzet.
2014. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolj egyből a legrosszabbra, biztos nem akar megölni a SAJÁT ÉDESANYÁD.
2014. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!