Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég kezdett el nőni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég kezdett el nőni a borostám, persze még nem látszik, mert borotválni kell hogy megerősödjön, de ha odateszem a kezem érzem már hogy rendesen nő, de ez akkor történt amikor?

Figyelt kérdés
bekerültem a korházba 1 hetet, és akkor kezdett el nagyon gyorsan nőni.. nem vertem ki meg semmi, meg alig ettem valamit , vajon van valami köze hozzá? mert nagyon szeretnék már nagy borostát:3
2014. márc. 15. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
gyógyszer
2014. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide, hogy nem verted ki?
2014. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
attyaég, h mik között nem bírtok összefüggéseket találni, ez kééész... ::D:D:D
2014. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát mert ha kiverem talán változik a hormon termelődés, nem tudom milyen irányba:D
2014. márc. 15. 14:29
 5/6 anonim válasza:
Nem, nem fog változni a hormon termelés (legalábbis nem attól, hogy nem vered ki, hanem attól hogy "érsz"). Szerintem csak véletlen egybeesés, hogy pont akkor kezdett el nőni erősebben, amikor kórházban voltál, szimplán azért nő mert férfiasodsz, most hangsúlyozódnak ki a másodlagos nemi jegyeid és mostanra kezdett elég hormont termelni a szervezeted (tesztoszteron, epitesztoszteront, androszteront, etiokolanolont, 11-hidroxi-androszteront és 11-hidroxi-etioklolanolon) ezek mind anabolitikus hatású hormonok azaz megakadályozzák a fehérjevesztést és segítik annak tárolását, serkenti a spermiumtermelést, kialakítják a másodlagos nemi jellegeket, és még ezer féle dologért felelősek, a legfontosabb hormon a tesztoszteron.
2014. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze ha valami androgén típusú gyógyszert szedtél, az nyilván befolyásolta a szervezeted hormonháztartását, de ezt kétlem, nem szoktak csak úgy hormonokkal bombázni senkit, ha pedig igen, ő kellő képpen fel is van világosítva erről és annak hatásairól.
2014. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!