Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat ez a lány?

Figyelt kérdés

Van egy haverom akinek tetszett egy lány még gimiben tavaly. Be is próbálkozott nála de nem jött össze. Azóta elballagtunk. Néha látom a lányt hazafele buszon folyton néz és mikor múltkori bulin láttuk egymást rögtön mutatta a barátnőinek hogy itt vagyok. Nem értem mi baja van. Nem hiszem hogy bejövök neki szóval inkább biztos beszól valamit a hátam mögött de nem vagyok ilyen gáz jelenség hogy kijárna. Nem értem nincs jobb dolga, folyton mikor látom részegen akkor ilyen "menő"nek hiszi magát. Nincs is közöm hozzá mégis előbb kiszúr mint a haveromat aki bepróbálkozott nála. Mi járhat a fejében? Lányok ti ilyenkor mit gondoltok?


én 20, lány 17 éves


2014. márc. 15. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit gondolunk? Teljes, totálisan ostoba vagy. :)

A rejtett szándékodat, miszerint igenis azt várod, hogy bíztassunk, "Tetszel neki", leszarom. Ha pedig Tényleg ilyen idegesítően parás vagy, hagyd békén a nőket egy darabig.

2014. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem parázok csak érdekel a dolog és kivancsi voltam vélemènyekre de neked rogton beszólni és személyeskedni kell
2014. márc. 15. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne tagadd, hogy neked sem közömbös, hiszen azt hogy folyton néz csak akkor tudhatod, ha te is nézed. Talán ugyan azt érzi mint te:" nincs is közöm hozzá mégis előbb kiszúr ".....
2014. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!