Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem sokkal jobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem sokkal jobb a gyakorikerdesek.hu ismerkedésre vagy barát akár pártalásra mint egy netes társkereső?

Figyelt kérdés

nem arra gondolok hogy ismerkedős kérdések tömkelege hanem ha valakik úgy egy kérdés kapcsán vagy véletlen egymásra találnak és elkezdenek beszélgetni kialakul egy kapocs ami többféle lehet gondolom elég sok mindenkivel esett már meg nem ?


és még egy kérdés van itt most olyan akit szívesen megismernél ? ha igen ki az :)?



2014. márc. 15. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Persze, itt is emberek vannak, és a társkeresőkön is, ugyanazok mindenhol, akiket bárhol az utcán is látsz, csak közvetetten.

Én már találtam itt barátot, majdnem párkapcsolatot is.

2014. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
inkább itt mint társkeresőn.
2014. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

szerintem is, szeretek is ismerkedni :D

hogy kit ismernék meg?:D valami fiút :) :D

2014. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

én már barátkoztam itt emberekkel, csak az a baj, kicsit messze van mindenki, ezért ritkán lehet csak találkozni.


konkrét személy nincs itt akit szívesen megismernék.

2014. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetséges itt az ismerkedés. És most te játszod a közvetítőt?
2014. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen most én játszom a közvetítőt :D
2014. márc. 15. 16:27
 7/16 anonim ***** válasza:

aha nem ismerkedni járok ide de van akivel napi szinten dumálok mert jól megértjük egymást


költőnő ma nagyon rá vagyok állva :D

de csak kíváncsi vagyok kiféle? miféle lehet

sok válasza nagyon tetszik

2014. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez az oldal tök sz@r ismerkedésre. Az egész net tök sz@r ismerkedésre. De a sz@r dumásoknak mint nekem csak ez marad na meg a folyamatos sikertelenség. Unom a netes beszélgetéseket, a találkozáshoz az internet 100%-a meg túl besz@ri, ezért a sikertelenségem. Nem vagyok hajlandú újabb és újabb napokat/heteket netes beszélgetésekbe ölni, 99%-ban nem követi egyik beszélgetést sem találkozás. F
2014. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Annyiból jobb, h itt nincs profilkép, ezért akkor is jó eséllyel visszaírnak a lányok, ha nem nézel ki jól. Persze képcsere után már nem írnak többet, ha nem tetszel nekik.
2014. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, a pasik is ezt csinálják, állandóan csak képért kuncsorognak. Ha valaki nem küld, egyből kuka. Szóval azért nem kell általánosítani..
2014. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!