Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám az interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám az interneten magam árulni?

Figyelt kérdés

Mert jobb szó erre nincs. A facebook-on nem vesznek észre ismerőseim, akármit csinálok, rám sem bagóznak, ott szellem vagyok. Társkereső oldalakon szintén nem néz rám a kutya sem.


A valóságban sem érdeklem a lányokat, mert ott sem keltem fel a figyelmüket, érdeklődésüket, ott is szellem vagyok számukra.


Társaságba nem nagyon járok. Egyébként az internet tükrözi a valóságot, ha az interneten nem foglalkoznak velem a barátaim, akkor a való életben sem néznek semmibe.


Ugyanez van a nőknél is.



2013. aug. 2. 02:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

talán más hozzállással több sikered lenne

tenned is kell vmit hogy észrevegyenek

ha odamész vkihez beszélgetni, észre fog venni

2013. aug. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

a net semmit nem mond.

élőben kell fejlődnöd,szociálisan,társaságban.

a nőket meg a dominancia vonzza.

aki meg társaságban domináns ő lesz a fő kívánatos kanmajom számukra.

2013. aug. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
30/F vagyok. A munkahelyekről is elhajtanak mindenhonnan, akárhova megyek, hogy felvegyenek. Anyámmal élek, (de ez most mellékes), mert a ház az enyém, anyám a haszonélvező, és nem dobhatom ki onnan, míg én élek. Mielőtt bárki belekötne.
2013. aug. 2. 02:52
 4/24 A kérdező kommentje:
A dominancia. Én eléggé visszahúzódó vagyok. Talán ez a baj, ezért is nem vesznek észre a nők, vagy ezért hajtanak el a munkahelyről. De oldódni nem könnyű, hogy beveszem egyik napról a másikra a boldogságbogyót, és vidám vagyok.
2013. aug. 2. 02:54
 5/24 anonim válasza:

facebookon pl ne írj ki olyan dolgokat amik senkit nem érdekelnek

társkeresőre meg előnyös képet tölts fel pl a twoo-ra mert azon sokan vannak

valóságban meg öltözz divatosan,kezdeményezz ha tetszik valaki

2013. aug. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha az interneten "hülyének" néznek a barátaim, akkor én nem kezdeményezek, mert úgy sem fogadnák.
2013. aug. 2. 02:57
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 2. 02:57
 8/24 anonim ***** válasza:
2 kisszilva minden reggel, és megváltozik az életed :DD Amúgy én meg kifejezetten örülök ennek, hogy nem vagyok állandóan zaklatva, nem tudom mit sírsz emiatt :)
2013. aug. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
tojasz, nem hinném, hogy ő bármit is kiírna facen
2013. aug. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ha hülyének néznek, nem igazi barátok

keress olyanokat akikkel jól kijössz és van közös témátok

biztos van ilyen

2013. aug. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!