Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Teljesen belezúgtam az egyik tanáromba az egyetemen,teljesen odavagyok érte.A helyzetet tovább bonyolítja,hogy komoly kapcsolatban élek már 4 éve,együtt is élünk.Nem szeretném felrúgni a kapcsolatom,mert szeretem,tisztelem a párom es ragaszkodom hozzá.A tanár részéről nem tapasztaltam még semmit,ami arra utalna,hogy jobban kedvel,mint egy diákot...Hogyan uralkodjak az érzéseimen?


21/L


2014. márc. 11. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha minden jól megy, levizsgázol és többet nem látod a faszit
2014. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tipikus ... várjunk csak, ez egyedi eset.
2014. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szomorú, hogy ma már nincs lány, akivel egy életre lehetne tervezni és még, hogy mi fiúk dugunk félre -.-
2014. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem léptem félre
2014. márc. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!