Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érhet csalódás személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érhet csalódás személyes találkozónál, ha interneten ismertem meg?

Figyelt kérdés
Képei alapján bejön, azt mondja, hogy ő van a képeken és frissek a képek. Ezek ellenére érhet csalódás? Van valakinek ebben tapasztalata?
2014. márc. 15. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
elképzelhető
2014. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, érhet és nem csak a külseje miatt, hanem a személyisége miatt.
2014. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy jó tanács. Kérj tőle képet és ne facéra töltse fel hanem levélben küldje el neked. aztán jobb klikk a fájlra/ tulajdonságok/részletek. Ott meg tudod nézni mivel csinálta a képet és meg tudod tőle kérdezni, hogy milyen telefonod van ha pl látod hogy telóval van csinálva. Vagy létezik olyan is, hogy videótelefonálás a mai világban! Ott nem tud hazudni talán!
2014. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bárhol, bármikor érhet csalódás, akár neten ismerkedsz, akár személyesen.
2014. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát volt már olyan hogy igazából egy 40-es szadista gyilkos adta ki magát 17 éves fiúnak.


Azt hiszem 9 lányt ölt meg a csávó.


akkor bukott le mikor az egyik lányt a rendőr apja is elkísérte a randira.

A tag a hűtőbe tartotta a lányok fejét.

2014. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érhet. Már elképzelted őt valamilyennek magadban, és lehet teljesen más. A hangja, a beszéde, a mimikája, a gesztusai, a személyisége, stb. Pl. lehet az is, neten nagy dumás, de élőben meg meg se tud makkanni, éás nem is annyira humoros. Ja, és jó képet csinálni manapság bárkiről lehet, néha köze sincs a valósághoz.
2014. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Találkozzatok nappal nyilvános helyen, ha nem ő van a képeken, otthagyod, ennyi.
2014. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A képeken 100%, hogy ő van. Erre mérget veszek. Van közös ismerősünk, aki ezt igazolja.
2014. márc. 15. 20:37
 9/10 Költőnő? ***** válasza:

akkor mégis milyen csalódásra gondolsz?

egyébként persze h érhet, de épp ezért nem kell nagy reményekkel elébe menni. Eltöltesz egy estét v pár órát vki társaságában, aki vélhetően és remélhetően szimpatikus. Ennyi.

Sztem ez a lényeg tisztán.

2014. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem egyszer ért csalódás, azóta elzárkózom a netes párkeresés elől.

Sokáig beszélgettünk egy sráccal, aki Mátéként mutatkozott be. Képcsere megvolt, tetszettünk egymásnak. Akkor nem volt még facebook, iwiw is csak akkor kezdett "divatba" jönni, így nem tudtam keresgetni, hogy tényleg őszinte-e. Megbeszéltünk egy találkozót, és az azt megelőző este rám írt, hogy hát van egy kis gond. Én kis naiv, azt hittem, hogy máskor szeretne találkozni, de neeem.


A srác közölte, hogy ő valójában nem Máté, hanem Robi, a képen sem ő van, hanem a haverja, mert a haver megkérte, hogy beszélgessen velem, de a haver idióta, és nem érdeklem, de őt igen. Nem volt nehéz rájönni, hogy a haver fotójával próbált felszedni nőket. Kértem, hogy mutasson magáról képet, mert nem hiszem, hogy ennyire vállalhatatlan feje lenne. Tény, arcra kevésbé tetszett, mint a haver, de a jelleme, a személyisége nagyon imponáló volt. De mégis elhajtottam, mert eleve hazugsággal indított.

2014. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!