Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 16 éves meddig mehet el egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, nagyon alakulóban van egy fiúval a kapcsolat:) A szexszel minimum 1 évet várni szeretnék, mert testileg hiába vagyok érett, lelkileg nem vagyok még rá felkészülve, úgy érzem. De igazából nem tudom, mi lenne a normális. Mert néha azt érzem, hogy 16 évesen "kicsi és éretlen" vagyok egy komoly kapcsolathoz, de hát vágyom egy fiú szeretetére (nem feltétlenül szexre gondolok). A barátommal is már fél éve ismerkedünk, egyelőre csak "barátkozunk", de tetszünk egymásnak nyilván. Mások szerint lemaradott vagyok a többiekhez képest, mert még nem is csókolóztam, mások szerint meg minek nekem még barát? Szóval, mi az aranyközépút? Egy 16 éves lány meddig mehet el egy komoly kapcsolatban?
2014. márc. 15. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kínáig.
2014. márc. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyuddal.
2014. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy jól esik. Legalább is szerintem.
2014. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csók, tapi simán mehetne, de ti tudjátok, hogy nektek mi a jó. Azt helyesnek tartom, hogy a szexszel vártok.
2014. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy benne teljesen biztos, hogy a fiú tényleg szeret, addig a tapizást se engedd!
2014. márc. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nagyon okos dolog, hogy még csókot sem akarod, ha akár csak egy szikrányi bizonytalanság is van benned!
2014. márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!