Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti izgatónak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti izgatónak, vagy inkább visszataszítónak találjátok ha egy lány squirtel?

Figyelt kérdés

A barátom undorodott tőlem, és szakított velem.

16/L


2014. márc. 15. 22:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nagyon izgató tud lenni :) És a fiú is tudja igy ha squirtelsz, hogy valamit elért :D Biztos egy bunkó p@araszt volt a srác akivel együtt voltál.
2014. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát,szerintem a srác egy idióta ugyanis ez nagyon is izgató... Ha nem tudja értékelni akkor meg se érdemli... Úgyhogy nyugi ez neked is jo(ahogy tudom) és ez egy normális srácnak is jó vagy legalább elismerés...
2014. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 P83 ***** válasza:

A squirt látványa nagyon beindít, egyszer volt benne részem :) és ez egyben egy visszajelzés is annak a fiúnak aki kényeztet téged.


Lehet a volt barátodnak ez egy új dolog volt, ezért nem tudta hová tenni és később meg össze tenné a kezét, ha találna még egy olyan lányt aki így tud élvezni.

2015. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minden álmom, hogy ezt elérjem a barátnőmnél!
2015. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én meg évek óta keresk ilyen alkalmat

Ez egy idiőta!

38f

2015. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!