Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire találjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire találjátok visszataszítónak, ha egy lány káromkodik?

Figyelt kérdés
Nem gyakori és sűrűre gondolok, hanem mondjuk napi egy megszokott, pl.: honnan a f@szból tudjam? És csak néha kb. havi egyszer kiakad h a büdös kurv@ @nnyát ennek a kib@szot tetves sz@rnak! Ti ennyitől ''kiszeretnétek'' a csajból?
2011. jan. 5. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyon taszítónak tartom a káromkodós nőket.
2011. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát nálam ez bizony sok:) vagyis azt akarom mondani, hogy viszlát:)
2011. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha szerelmes vagyok a lányba akkor nem szeretek ki belőle, de mondjuk ismerkedésnél vagy randinál írtó zavaró tud lenni (szerintem)...de végülis alkalomtól függ...ha épp egy vacsoránál nyomod el hogy "ez meg mi a f@sz" akkor az kiábrándító...de ha ökörködésről van szó ott kevésbé feltűnő, ott nem zavaró
2011. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Undorító és ku rvás.úrinő nem beszél így.
2011. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 szamóca. ***** válasza:
100%

hehe

milyen jo hogy nem vagyok urinő

amugy igen az átlag pasi nem szereti...

de találkoztam már olyannal aki kijelentette hogy szexi:D

2011. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi bir káromkodni akkor a nő is bir.
2011. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez az értelmi szintjét is mutatja (és azt is hogy milyen közegben nevelkedett). Az azért fontos, hogy a fiú és a lány is kb azonos értelmi szinten legyen.


Ha neked ez durva, neki természetes, akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz...

2011. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak lányok, akik nagyon aranyosak káromkodás közben. :D
2011. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
barátnőm szokott néha csunyan beszélni, de eleinte visszafogtuk magunk. de ez sajnos hozzá tartozik az alap beszédünkhöz, nemvagyok rá büszke, énis használok ilyeneket. de amikor vele vagyok akkor azér kevesebbet, mint haverok közt. de ő is. végső soron legalább nem érzi magát feszélyezve. engem annyira nem zavar, jobban zavar ha elfelejt válaszolni az sms emre... 2 napon át... meg ugy egyáltalán írni...
2011. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Én például soha nem káromkodok:)

És kegyetlenül irritál ha egy nő igen,vagy akárki más.

Ki nem szeretnék egy nőből ez miatt....de olyanba bele sem szeretek, aki ilyen:)

2011. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!