Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban ,aki borzasztóan nagyon tetszik.

Mindég vissza mosolyog mikor rámosolygok meg sokat szokott\szoktunk nevetni mikor beszélgetünk , nem túl gyakran kezdeményez beszélgetés velem ,de a többi fiúval szokott nem az összessel de néhánnyal . Most vagy azért nem kezd. bedzélgetést velem ,hogy mivel ilyen félénke és lehet h bejövök neki vagy csaak utál? De azt nem hiszem mert olyan kedves szokott velem lenni ha kérdezek tőle valamit. Múltkor is voktunk korcsolyázni az osztállyal (nem tudok de ö tud) és hozzám jött oda előszőr segíteni ,mert ment több embernek is segíteni de hozám jött előszőr meg nekem kérés nélkül segített. Meg ha oda megyek beszélgetni hozzá mindég elkezd mesélni ,h mi volt vele meg mitörtént meg ilenek és ezt másmak nem nagyon szokta elkövetni.

Ha ugy nézzük teljesen össze is illünk mert megyezik majdnem szinte telejsen az ízlésünk(kedvenc kaja, zene , filmek ,könyvek...stb) , ugyan ugy gondolkodik mint én .



2014. márc. 16. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, siman van eselyed nala :-)
2014. márc. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami kis indoklást esetleg?
2014. márc. 16. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
cuppantsál neki egyet!Én is ezt tettem és ennyi ;) Sok sikert amúgy van esélyed nála :) 13/F
2014. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is van esélyed! Szerintem egyszer mikor beszéltek, hozd fel a témát és finoman kérdezd meg hogy bejössz-e neki vagy ilyesmi :)
2014. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is van esélyed :) azért nem kezdeményez veled önszántából beszélgetést, mert nem akarja h nyomulósnak hidd.
2014. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!