Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eggyüttalvást barátnőmmel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyüttalvást barátnőmmel nem engedik többi lent SOS?

Figyelt kérdés

Én 16/f

Barátnom 14/l 8.osztályos. (fél éve vagyunk eggyütt)

Nem engedik a bnőm szülei az eggyüttalvást.

Azt mondták, hogyha a 8.-at ki járja akkor talán eggyütt aludhatunk. Valamelyik nap fel hozta a témát bnőn a szüleinél és csak néztek..azt mondták szó sem lehet róla!

Én nekem meg ez így nem fog menni lassan 17leszek..nem ilyen kapcsolatra van szükségem ugy mond, hogy még eggyütt sem aludhatunk.

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan hozzam fel ezt a témát vagy hogyan kérdezzem meg tapintatosan..bnőm szüleinél persze bnőm jelenlétében? Bnőm szülei és az én szüleim is nagyon jóba vannak.

Értelmes válaszokat várok! Köszönöm!



2014. márc. 16. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az együttalvás nélkül nem bírod ki nem is szereted igazán. Mond, csak megfektetni akarod? Vagy többet...?

Amúgy három hónap múlva vége a sulinak, annyit csak kibírsz!

2014. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért kezdesz egy 14 évessel?
2014. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szex volt már, vagy ezután lenne, ha együtt aludnátok?
2014. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szeretem!

Volt már szex.

2014. márc. 16. 08:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor még is miért probléma hogy nyárig várnod kell? Ha tényleg szereted akkor nehogy már ne tudj várni erre kb 3 hónapot..
2014. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted, akkor kibírod ezt a 3 hónapot.

Gondolom olyan szempontok is szerepet játszhatnak a lány szüleinek döntésében, hogy fiatalnak tartják a lányukat, s nem szeretnék, hogy az iskola, tanulás rovására menjen a kapcsolatotok. Oké, a felvételin túl van, de azért még nem kell lábat lógatni. Persze, szinte mindenki ezt csinálta 8. második félévében, de aki egy kicsit is erősebb iskolába tanul tovább, sokat fog szenvedni, ha most nem tanul. Szóval szerintem ilyen szempontok is szerepet játszhatnak, ezt viszont megértem.


Hidd el, a szülők sem akarnak rosszat nektek, de a barátnőd még tényleg fiatal. Légy kicsit türelmes, és megértő. Tudom, hogy rossz együttalvás nélkül kapcsolatban lenni, de próbáld megérteni a helyzetet.

Most komolyan, emiatt képes lennél szakítani, ha egyébként szeretitek egymást?!

2014. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

1. még nem járta ki a 8-at

2. jogos, hogy nem akarják, hogy a 14 éves (!!) lányukat megdugd (akármennyire is jó viszonyban vannak a szülők)

3. ha már most nem bírsz várni rá, akkor nem szereted, illetve nem érdemel meg téged

te csak a szexre mész..

igen, lehet mondani, hogy vártál már rá eleget..de..tudtad, hogy milyen fiatal és tudtad, hogy neked milyen igényeid vannak..

a kapcsolat elején is tisztában kellett lenned, hogy esélyes, hogy sokáig nem lesz testi kapcsolat (akár együttalvás sem, mert az is a szex lehetőségét rejti - legalábbis a szülők számára)


ha emiatt szakítasz vele, akkor jogosan várt..nem érdemled meg őt

2014. márc. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
elég baj, hogy máris volt szex...így látszik, hogy csak arra mentél, nem szereted
2014. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 walk w1th mee ***** válasza:
f@_szfej vagy...14éves normális hogy nem allhat nálad:D enyém 16 éves és nem allhat nálam de azért itt szokott lenni amikor csak teheti(:
2014. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SOS remélem nem is fogják megengedni:p
2014. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!