Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már nem "bírok" a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem "bírok" a barátnőmmel, akkor vége a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Fél éve még hallgatott rám, nem viselkedtem úgy mint egy kiképzőtiszt de azért ha mondtam valamit, akkor megértette és büszke is volt rá.


Egy ideje viszont elkezdett irányítani, egyre többet keresi megint más fiúk társaságát és úgy beszél velem mint egy gyerekkel.


Szerintem fölösleges javítgatni egy ilyen fiatal kapcsolatot, főleg úgy, hogy sok lány érdeklődik irántam de egészen idáig nem nyitottam feléjük. Minek szenvedjek egy olyan lánnyal aki meg akar tartani állítólag, de mégsem tisztel.?


2014. jan. 14. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha már nem néz férfinek (ezek szerint nem néz, valamiért csalódhatott bennem, mostanában elég sok rossz dolgon mentünk keresztül) akkor minek erőltessem? Úgysem fog már.
2014. jan. 14. 19:37
 2/7 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Kérdésedre ím a válasz a kérdésed alatt.

Ne legyél olyannal,aki nem tisztel.

2014. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nahát, már barátkozni sem lehet?
2014. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, korábban nem írt vissza szinte senkinek csak a barátnőinek mert azt mondta, hogy őt csak egy fiú érdekli. Volt akiket le is tiltott, archivált, vagy egyáltalán nem válaszolt nekik.


Most ez csak észrevétel, hogy mióta zavaros a kapcsolat, facebookon elcseveg mindenféle fiúkkal, pár napja meg direkt azért ment korán a vonattal, hogy találkozhasson a régi osztálytársaival "fiúkkal".


Én nem akarom megalázni magam azzal, hogy folytatom ezt a műkapcsolatot. Dugni se dugunk már rendszeresen, korábban volt olyan, hogy egy nap 6x sikerült és mindkettőnknek jó volt. Most legutóbb le is tagadta. Hogy nem volt ilyen.... fura nem?

2014. jan. 14. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán benned van a hiba.
2014. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FlipSL válasza:
Ez így hülyeség..Én már dobtam volna helyedben rég a csajt..
2014. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tagadta le. most volt őszinte. csak neked volt jó hatszor :D
2014. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!