Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom ezt a dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom ezt a dolgot elfelejteni, feldolgozni és elfogadni?

Figyelt kérdés
17/F vagyok, a barátnőm 15 éves, 7 hónapja együtt vagyunk. amikor összejöttünk én még szűz voltam, ő viszont 1 hónappal mielőtt össze jöttünk egy házibuliba annyira berúgott, hogy megdugta egy srác, a barátnőmnek az volt az első, de nagyon megbánta. Nekem azt mondta utána, hogy ne gondolkozzak ezen, engem tekint elsőnek, de nekem azóta is rossz rágondolni, hogy van aki fiatal és sikeresebb nálam. Amikor ez megtörtént, még nem ismertem a barátnőmet, szóval sok közöm igazából nincs hozzá, de szerintem ez nekem jobban fáj, mint neki.
2014. márc. 16. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igaza van nem tudod meg nem történté tenni, előfordul de azzal hogy ezen rágódsz állandóan tönkreteszed a kapcsolatotokat. Felejtsd el és kész. Gondold el mekkora lelki teher ez számára plusz még erre rájön hogy te is érleled magad :)
2014. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nálam minden nő sikeresebb mert én 22 évesen vesztettem el
2014. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresebb?:D Ez csak sex haver, a szex nem az élet, csak az élvezeti részének 1 igen nagy töredéke. Meg hát én nem igazán nevezném sikernek azt ha valaki már 15 évesen elveszti a szüzességét, inkább retardáltságnak. Ne stresszelj hülyeségeken. Akkor lenne jelentősége ennek az egésznek ha némi tapasztalatot, emlékeket, élvezetet is szerzett volna, de részegen ezt kétlem, de veled ez már lehetséges, főleg, hogy már nem szűz, csak ne sűlj el túl hamar:D Bár én nem vagyok tisztában a 15 éves lányok szexuális étvágyával...szóval ez csak 1 tipp...
2014. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a válaszokat! És lehetséges az, hogy tényleg engem tekint elsőnek?
2014. márc. 16. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
figyi együtt vagytok 7 hónapja... szerinted hazudik?
2014. márc. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!