Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolok folyton rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok folyton rá? Hogyan tudnám elfelejteni? Nem tudom feldolgozni, hogy valaki kilép az életemből.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pusztán 2 hónapig voltam együtt a barátommal, ennek már féléve, ő szakított és én tudom, hogy rettenetesek különbözünk, ez sehogy sem működött volna, én nem tudtam tolerálni őt, ő nem tudott engem... viszont szeretett én meg a szakítás előtt egy héttel jöttem rá, hogy én is őt. :( Addig borzalmasan viselkedtem vele. :( Ez a legrosszabb, hogy megbántottam.

Nem szeretnék vele újra összejönni, nem szeretem... csak egyszerűen nem tudom feldolgozni, hogy valaki aki az életem részévé vált elengedjek... én szeretném ha jóba lennénk, de ha az utcán találkozunk megfagy a levegő és egy hellón kívül semmi nem jön ki a torkomon, elsietünk egymás mellett.

Szeretem és egész életemben fogom, valami különleges helyen a szívemben... csak azt szeretném, hogy ne egy senki legyek...

Elakarom felejteni, de közben félek, hogy ez egyszer bekövetkezik és elfogom felejteni azt is, hogy valaha igenis nagyon sokat jelentett nekem.

Hogy lépjek túl? Hogy lehet az, hogy az emberek a szerelmüket olyan közel engedik magukhoz mint senki más aztán egyik percről a másikra meghalnak egymás számára és idegenebbek lesznek mint bármely ismeretlen az utcáról?


2010. nov. 21. 12:25
 1/2 Betti1208 válasza:
Azt mondják az okosok, hogy az idő mindent megold. Ha lesz egy pasid majd és szerelmes leszel, hidd el, el fogod felejteni, főleg hogy nem is szeretted. Vagy lehet, hogy szeretted, csak nem tudod beismerni magadnak?
2010. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, hogy végig olvastad a gondomat és köszönöm a biztató választ :) igazad lehet... csak ilyenkor nehéz elhinni.

és abban is, hogy nem vallom be :/

nah, de menni kell tovább :)) http://www.youtube.com/watch?v=RBKTj67W3Po

2010. nov. 22. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!