Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik ha "megcsókolom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha "megcsókolom" az egyik legjobb barátomat?

Figyelt kérdés

3 éve ismerjük egymást és nagyon jóba vagyunk. Tegnap találkoztam vele, és egy egész délutánt együtt töltöttük. Stb.. És azt hiszem érzek valamit iránta, de nem merem meg mondani neki. és nemtom hogy o "szerelmileg" mit érez. Tegnap megöleltem és vissza ölelt. Hogy mi lenne akkor ha megcsókolnám simán, vagyis hogy szerintetek

megcsokoljam mert azért nem szeretném ha a barátságunkra menne. Egy idősek vagyunk. 15. leszek nyáron.


2014. márc. 16. 13:10
 1/4 Mr. Truth ***** válasza:
És mindketen fiúk vagytok?
2014. márc. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkabb myen nezz a szemebe:) azzal el fogja mondani mir szeretne:)
2014. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem higiéniai szempontból nem jő ötlet ! elkaphatsz egy herpeszt , szájrákot , kirohadhat a nyelved, a fogaid , leeshet a szájpadlásod, nagyon nem jó ötlet! inkább fogjatok kezet!
2014. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Enikőnek hivnak :) jha hát neki nincs semmilyen baja, meg nem smárolás lenne hanem sima szájra puszi.:)
2014. márc. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!