Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves leszek. Már volt első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves leszek. Már volt első csókom, de még szűz vagyok.1 hétig jártam eddig egy pasival, ezt most gáz? Igazából az most nem érdekel, h szűz vagyok meg ilyen, csak egy vmit nem értek.

Figyelt kérdés
Szóval nem hinném,hogy rosszul néznék ki, sőt,ezt bárki megmondja,aki ismer. csak egyszerűen miért nem jön össze soha egy pasival?
2014. márc. 16. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:
*ilyenek
2014. márc. 16. 17:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

16 éves fiú vagyok (pár napja múltam). Nem volt első csók, nem volt még eddig kapcsolat (és ehhez hasonló dolog). Bármit terveztem eddig, nem jött össze.


Ne gondolj erre a dologra, légy önmagad, éld a napjaid és meglátod fognak jönni a pasik :)

2014. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nálad van a hiba, vagy náluk.

Bár szerintem itt a GYIK-en lesznek jelentkezők. Hol laksz?

2014. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

17 leszek, nekem sem volt még se csók se semmi.

Pedig állítólag nem nézek ki rosszul, lányokkal is kedvesen bánok. Nem értem hol a hiba.

2014. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem hátrány, hogy normális életű lány vagy, akit nem d*gott még szanaszéjjel a fél város 16 éves korára.
2014. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aranyosak vagytok!:) Azt hittem tök bunkók lesztek, közbe meg.. :)
2014. márc. 16. 17:18
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz! De ahhoz hogy meg tudja valaki mondani, hogy éppen mi lehet a probléma az ismerkedéssel, ahhoz meg kellene ismernie, tudnia, hogy milyen személyiség vagy! Én erre szívesen vállalkoznék, ha szükséged lenne rá! :) (Csak baráti alapon :) ) 15/f
2014. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!