Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek az arab nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszenek az arab nők?

Figyelt kérdés
Nem rég jártam Egyiptomban, és nagyon megfogott az ottani nők mentalitása, ráadásul egyesek nagyon szépek is voltak. Ti hogy vagytok vele?

2014. márc. 16. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
igen!!!
2014. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem tanulhatnának tőlük erkölcsöt a magyar lányok...
2014. márc. 16. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:
igen :)
2014. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szépek nagyon, és nagyon tetszik nekem is a kultúra. :)
2014. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
42%
Jaj nekem is nagyon tetszik, főleg hogy ruhában kell strandolniuk, a fejülket el kell takarniuk, a férjük tulajdonát képezik, annyi értéket tulajdonítanak nekik, mint egy tevének.
2014. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen szépek! De az erkölcs egészen más kérdés.
2014. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bár nem írtad hogy kik írjanak, de jah sztem is szépek az arab nők((((meg az arab pasik is))) (bár én spec nem voltam egyiptomba, csak tunéziába de ott is pfuuuh)

MÉGhogy a magyar nők a legszebbek.... fszt azt!xxD Az arabok nah ők már igen.! Meg amilyen nagyon intelligensek és okosak (főleg ahol voltam) Oo (L-és hetero->csak van szemem:))

2015. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!