Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem feladni, energia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem feladni, energia alacsony, kedv, vágy kezd elmúlni, de még mindig szeretem. Belefáradtam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
6. hónapja próbálkozok egy lánynál. 1-2. hónapban sülve-főve együtt voltunk, történt csók, miegymás, de mégsem éreztem azt, hogy igazából járnánk, de szerettük egymást. 3-4. hónapban folyton elküldött, cseszegetett, szörnyen állt a szénánk... 5. hónapban megenyhült, kezdtünk jóban lenni megint, most itt vagyok a 6. hónapban, néha keres, néha nem, néha normális, néha nem, és már kezdem feladni. Én szeretem, hogy Ő szeret-e? Az egy örök rejtély marad lassan, szerintem. Vannak dolgok, amik miatt nem tudom eldönteni. És kezdem úgy igazán feladni. Nem azzal van a gond, hogy nem szeretem, mert szeretem hihetetlenül. Csak már belefáradtam ebbe, hogy annyit teszek érte, és lassan semmi pozitív jelzés nem jön felőle... Utálom az egész helyzetet, mert mit ne mondjak, egy barátnőmmel sem voltm olyan jól el, mint vele.. de már egyszerűen nincs energiám ahhoz, hogy folyton én tegyek a dologért, ő meg csak vagy rábólint, vagy nem... És az az igazság, hogy én még nem szerettem senkit sem így, mint Őt...
2009. dec. 15. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hali!Hát megcsavarta az agyad a csaj az lehet.De az is lehet hogy nagyon erőlteted nála a dolgokat az a baj.Hagyd lógva a csajt kicsit, fordíts magadra is időt, ha úgy érzed belefáradtál a nyomulásba, hát pihenj kicsit.Ha észreveszi a csaj a változást, kiderül mennyire érdekled őt.Ha megvannak az érzések, egy kis lazítástól nem múlhatnak úgysem el.Tudod némelyik csaj nem bírja ha nagyon nyomulós a csávó...
2009. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért olyan vészesen nyomulós nem vagyok, az az igazság. Csak minden nap valami újdonsággal megpróbálom meglepni. Ha tudom...
2009. dec. 15. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Megcsal. 1000% hagyd ott ameddig van még egy cseppnyi büszkeséged!
2009. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!