Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megműttessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megműttessem magam, ha nagyon alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok, egyszerűen nem tudom magam elfogadni...

Édesapámnak vannak kapcsolatai (szívsebész), le akar beszélni a dologról, de ő is látja, hogy már lassan depressziós leszek a dologtól.

Semmi nem jön össze az életemben.


17/F


2011. okt. 18. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%

????????

nincs magasító műtét...

vagy cska én nem tudok róla?

2011. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

173? az átlagos

és nagyon sok olyan dolog van, aminek a segítségével "kiemelkedhetsz" a tömegből.

Ezért kés alá feküdni felesleges...

Ha meg lelkileg nem bírod feldolgozni, akkor először egy pszichológussal beszélj!

A "semmi nem jön össze az életemben"-re meg térjünk vissza 40-50 év múlva.

Fel a fejjel! :)

2011. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 You got OWNED! ***** válasza:
83%

Első.


Lehet, hogy nőnek operáltatja magát. Ott elfogadható a 173cm. Mondjuk fiú ként is. Nem tudom minek kell itt a dráma.

2011. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
29%
A legtöbb nő 160 cm körüli. A legtöbb pasi meg pont akkora vagy kisebb mint te. Mi a francot akarsz? Hisztis vagy ez a te bajod. A magasságoddal nincs gond. Hacsak nem valami kosaras pasit szeretnél felszedni...
2011. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
nem bántásból írom, de inkább egy pszichológusra lenne szükséged... én is kb. ilyen magasságú vagyok és elégedett vagyok magammal, magabiztos vagyok, ha a csajok miatt aggódsz, rengeteg hozzád hasonló magasságú nőt találsz, egyébként a csajoknál rengeteget számít a kisugárzás, egyszerűen észreveszik, hogy érzed magad a bőrödben, ha elégedett, boldog, jó kedvű vagy, jó a kisugárzásod, ezáltal jó társaság vagy és vonzó leszel... szerintem inkább erre figyelj, tégy olyan dolgokat, amitő jól érzed magad és önbizalmat meríthetsz...rá fogsz jönni semmi gond a magasságoddal...pontosan mi nem jön össze emiatt az életben ? 18/F
2011. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
tudod miből áll ez a műtét? eltörik alábadat és agy fém távtatóval tágítják a hézagot. 1-2 centit el lehet érni akár egy év alatt is. addig fekszel az ágyban jársz fizikoterápiára. És k.rvára fáj az eltört lábad.
2011. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából létezik ilyen műtét. Nem egészséges, nagyon fájdalmas és rohadt drága. Sokkal több hátránya van, mint előnye. Ha megműtetnéd magad és nagyjából felépülnél, akkor sem lennél semmivel sem előrébb. Nem a magasság a te bajod, hanem a hozzáállásod.
2011. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Hogy nyújtanak meg?
2011. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%

Magasító műtét nem létezik!!!

Nem vagy alacsony.

Én is ennyi vagyok x'D

Jah és ahogy az előttem szólok is mondták : Menj pszichológushoz!!


14/F

2011. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Anyukám szavaival élve, nem én vagyok magas, hanem a többiek besültek XD Általánosban Én votlam az első a torna sorban...aztán a második...Gimiben 3. majd vége felé 4....Fősulin úgy álltunk össze mint a birkák XD De ott sem Én voltam a legmagasabb....volt aki magasabb volt és sokan hozzám hasonlóak voltak..a többség megütötte a 170-et, csak pár 160-as maradt.Amint élem minden napjaimat, már a suli falán kívül néha még Én érzem magam kicsinek a 174 cm magasságommal...igaza volt anyumnak :)


22L

2011. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!