Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt normális emberek is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt normális emberek is?

Figyelt kérdés
Már nem akarok, beletaposni senkinek a lelki világába, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e itt fen bárki, azon a pár-száz emberen kívül, aki annyira sikertelen a életben, hogy idemenekül.

2014. márc. 16. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok sikertelen az életben. Pusztán szabadidőd eltöltés ez az oldal nekem és szívesen segítek másokon. De minthogy jó magyar szokás szerint, kezdenek kikezdeni, szóval lelépek szerintem majd.
2014. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja vannak. Többnyire azért járok ide, hogy egy jót szórakozzak a bugyuta kérdéseken. Meg persze néha kérdezek is.
2014. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgyérted normális, mint...? Nincs semmi mentális problémája pipa, vannak céljai, és nem adta fel az életet pipa, normálisan lehet vele beszélgetni pipa...mit tudom én ez még mitől függ, de szerény véleményem szerint a normalitást túlértékelik.

Azt hiszem normális vagyok, de ettől a sok szóismétléstől idegbajt kapok:D.

2014. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk leginkább sikertelenség miatt vagyok itt, meg megpróbálok segíteni elkeseredett embereknek.

19/F

2014. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy sikertelen vagyok vagy csak sok a szabadidőm :O
2014. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ez számodra kérdés, annak tudatában, hogy te itt vagy, akkor egyben állítás is önmagadról.
2014. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Of course.

2014. márc. 16. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi számít normálisnak. Egyesek szerint nem vagyok az, mások szerint igen. Szerintem normális vagyok.
2014. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!