Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem igazán szeretem az emberek társaságát? Lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés

Nemsokára betöltöm majd a 18-at, de még nem volt barátom soha, és még nem is csókolóztam. Kissé magányos vagyok, vagyis vannak barátaim, akikkel már régóta jóban vagyok. Tartom velük a kapcsolatot, meg a suliban is pár osztálytárssal jóban vagyok, de itt nagyjából ki is merül, mert sulin kívül nem igazán van témánk. Jó, van egy mondhatni nagyon jó barátnőm, vele néha tartjuk a kapcsolatot sulin kívül is. Tudok beszélgetni emberekkel, meg témáim is vannak, de szinte tehernek érzem, ha valakikkel olyan dolgokról kell beszélnem, ami teljesen hidegen hagy, ilyenkor néha bunkónak is tűnhetek, mert jópofát is alig tudok vágni az ilyenekhez. Ha valami olyan találkozót szerveznek a barátaim, amit már kezdek unni, akkor már alig várom mindig, hogy mehessek hazafele. A "lelki panaszaimat" nem is nagyon osztom meg senkivel sem, mert úgy vagyok vele, hogy majd megoldom őket egyedül, meg nem is szeretek 'kitárulkozni' másoknak. Normális, ha én ilyen vagyok? Más is ismer ilyen embereket? Szívesebben vagyok inkább otthon és pl zenét hallgatok, zongorázom, rajzolok, vagy netről tanulok pl nyelvet vagy programozást (mert ilyen irányban szeretnék továbbtanulni). Bulizni se nagyon szeretek elmenni, inkább a szüleimmel megyek el valahova mondjuk moziba. Nem nagyon szeretek közösen másokkal lenni, inkább elintézek mindent magamnak egyedül. Az érzéseimet se igazán szeretem kimutatni, pl még a barátnőimmel is kicsit távolságtartó vagyok, nem is emlékszem, hogy megöleltem volna-e már akárkit, még a szüleimet sem.

Egy ideje neten beszélgetek egy fiúval, aki kicsit messzebb lakik tőlem, de eddig nagyon aranyosnak tűnik, vele érdekes módon szívesen beszélgetek. Szeretnénk találkozni, de én kicsit tartok, hogy mi lesz, ha az ő társaságát is unni fogom, és kiderül, hogy csak neten volt jó beszélgetni.. Meg egyáltalán, ha egyszer lenne barátom, hogy lennék képes kimutatni felé az érzelmeimet, spontán megölelni vagy megcsókolni. El szoktam képzelni az ilyet, és abba is belegondolok, hogy élőben milyen lenne, és lehet nem lennék rá képes. Vagy csak beképzelem magamnak ezeket? Változtatnom kellene az emberekhez való hozzáállásomon, vagy ez normális? 17/l


2014. márc. 13. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy az egyben,mint én.:D
2014. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok :/
2014. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok.

A hozzánk hasonló embereknek kell megtalálni egymást és akkor nem lesz ez baj.

2014. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerencséd, hogy lány vagy, mert így azért lesznek, akik majd hajtanak rád.
2014. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem nem leszek képes jól kijönni az emberekkel mert "jégcsap" vagyok, de ha megtalálod a megfelelőt az úgy is "felolvaszt", nem kell aggódnod.
2014. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én meg nem vagyok ilyen.

persze így is találhatsz magadnak párt, én se viselem sok ember társaságát de más emberekkel meg jól kijövök

ettől még lehet boldog életed, feltéve, ha ez nem szomorít el

2014. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még nem vagy kész!
2014. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne félj, majd változik még ez. :) Aranyos vagy, ilyen kis magányos farkatlan típus :) Kicsit én is ilyen vagyok. De azért szívesen beszélgetek emberekkel.
2014. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:) még arról szeretném a véleményeteket kérni, hogy az is bunkó dolog, hogy én nem nézek ilyeneket, hogy vv, édes élet meg hasonló marhaságok, mert totális hülyeségnek tartom, és ha ezekről kezd el mesélni az egyik barátnőm, hogy az xy. részben mi volt, akkor inkább megkérem, hogy hagyjon az ilyenekkel? aztán még szinte ő szól le, hogy mégis mit szoktam nézni, vagy milyen zenét hallgatok, mert utálom ezeket a diszkós meg rap-es izéket, nekem ezek nem zenék. ez már sznobságnak számít? Meg bevallom, azoknak az embereknek a társaságából szinte 'menekülök', akikről lerí, hogy sík hülyék, már bocsi a szóért, de sajnos ez van.
2014. márc. 13. 20:13
 10/12 Vanarra válasza:
Ami az illeti teljes mértékbe érthető legalábbis nekem mert én is ilyen vagyok. Nekem sem volt még senkim de ami az én egyéniségem, hogy igazán nem érdekel ki mit gondol majd lesz valahogy csak ki kell várni, és nem kell keseregni :D
2014. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!