Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki? Vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel jóban voltunk. Úgy volt lesz több is köztünk, de aztán eltávolodtunk egymástól, ennek okát nem tudom... Aztán én töröltem őt, mert úgysem keresett már egy hónapja. Ez augusztusban volt, de azóta sem tűnt fel neki, hogy nem vagyunk már ismerősök, nem is keres azóta. Én még mindig nem tudtam magam túltenni magam rajta, azon agyalok, írjak e neki? Vagy ha ennyire nem keres, akkor felesleges?
2014. márc. 16. 23:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

őőőő nemértem...

de minek kellett törölni???

2014. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem felesleges. Ha kellesz neki, akkor miért ne. Ha nem akkor legalább vége a bizonytalanságnak.
2014. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azért töröltem, mert miután egy hónapja nem írt, pontosabban nem válaszolt (mert én írtam neki, aztán csak elolvasta) úgy voltam vele, akkor minek legyen ott. De valamiért azóta sem tudom őt kiverni a fejemből, pedig ahogy nézem, az ő élete teljesen nyugodt nélkülem.
2014. márc. 17. 00:07
 4/20 anonim ***** válasza:

Az attól függ..ha szinglik vagytok mért ne? illetve mért távolodtatok el egymástól?

Ilyen egyszerű...ennyiből legalábbis

2014. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én szingli vagyok, elvileg Ő is.

Nem tudom mi volt a baj. jóban voltunk, én úgy vettem észre, akar tőlem többet is. Minden nap írtunk egymásnak, találkoztunk, akkor ölelgetett stb. aztán egyszer csak snitt, ritkábban írt, nem válaszolgatott, aztán már egyáltalán nem, ekkor töröltem.

2014. márc. 17. 00:09
 6/20 anonim ***** válasza:
hm...csak volt ami miatt ezt csinálta..gondolkozz el rajta..egyébként hány évesek vagytok?
2014. márc. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
próbálok de nem tudok rájönni. én 21L ő 27F
2014. márc. 17. 00:18
 8/20 anonim ***** válasza:
nem írtad el véletlenül a nemeteket? nem fordítva ? :D
2014. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hú... Hát, ha valaki 27 évesen még fiú, akkor az már régen rossz...
2014. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem, nem fordítva. Jó, akkor FÉRFI. így remélem jó.
2014. márc. 17. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!