Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Tanácsot szeretnék kérni!

Figyelt kérdés
Visszaeső szerelmes vagyok. Van egy srác,akinek ezt mindig sikerül elérnie. Ha egy buliban vagyunk mindig odajön hozzám,együtt vagyunk, és mindig újra belezúgok ha már sikerült elfelejtenem. de utána semmi nem lesz. de most kiderült a buli után, hogy ő már találkozgat valakivel. De akkor miért keres engem folyton miért van velem? miért nem lép sosem? Ti ezt értitek? 17L
2014. márc. 17. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltam már én is hasonló helyzetben. Szerintem minél előbb hagyd a srácot, ha egyszer már feldolgoztad a dolgot, ne keresd. Velem valaki 8 hónapig játszotta ezt, a végén már én kértem meg, hogy ha nem akar semmit, akkor hagyjon (nagyon szerettem, de csak szenvedtem). Biztos, hogy sok srác van körülötted, aki nagyon is akar valamit, csak még nem vetted észre, mert vele foglalkozol. Tapasztalatból mondom. ;) (Hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot, rá két hónapra jött is valaki, akivel együtt voltunk szerelemben hosszú hónapokig.) 24N
2014. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, megpróbálom elkerülni:) bárcsak velem is így történne mint veled!
2014. márc. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!