Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csoda egy hely ez az internet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csoda egy hely ez az internet. Fura h az unalom mi mindenre tudja rávenni az embert. Sikerült elrontanom a dolgokat. Tanácsot szeretnék kérni, hogyan tovább? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mondta egy barátnőm h milyen vicces a kamuregezés, hát kipróbáltam. Bár ne tettem volna, mert akkor nem ismerkedek meg egy olyan sráccal, aki ennyire bejön. Minden kis aprósága amit szeret, azt én is szeretem, ezen meg is lepődtem h mennyire sok a közös vonás. De tudtam h ha tovább hazudok attól csak rosszabb lesz, ígyhát felfedtem magam. Kiakadt de a vége az lett h facebookot cseréltünk. Azt hittem akkor folytathatjuk, de már le se szar. Azelőtt minden nap dumáltunk, most csak akkor ha ráírnék. De mikor ráírtam úgy beszélt velem mintha mi sem történt volna és minden happy. De úgy érzem nem kellek neki, de akkor mi a fenének jelölt be?! Attól félek h azt hiszi h nem csak a kinézetemről, hanem arról is hazudtam h bejönnek a dolgai. Mit tegyek? Szívesen taliznék vele h megmagyarázzam a dolgokat...mi a fene legyen? (lecci ne oltogassatok, tudom h ostoba p.csa voltam!) 17/L
2013. szept. 15. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
szépen leírod hogy bejön,szeretnel vele találkozni,stb
2013. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miert, azt hitte, csinos vagy, es kozben kiderult, hogy dagi?
2013. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagi, a kép ami kamu volt, mondjuk azon tőlem vékonyabb lány volt, de én sem vagyok kövér
2013. szept. 15. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy csak szimplán nem tetszel neki.
2013. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!