Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be a lányoknak az úgynevezett mackós alkatú hapsik?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 09:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy az itteni ronda szűz pasik kb minden csajra rá akarják magukat dumálni, és ha esetleg nem akarnak velük ismerkedni akkor máris milyen nagy elvárásaik vannak, amiért nem érik be velük, és megint a "helyes, de bunkó"-t választják... inkább ez a szánalmas. Bocs ha vannak igényeim és nem jövök össze szánalomból egy nekem nem tetsző pasival.
2014. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne lehetne a duci pasiknak szép baràtnöjük? Szerintem édesek az ilyen pasik, egy idöben én is izmosabbakat "kerestem", de ràjöttem, a maci az én kedvencem:) Jo hozzàbujni, szeretgetni, csikizni:DD és àltalàban szeretnivalo emberkék:) Màrmint a pasik:)
2014. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

#11 te itt most beképzelsz olyasmiket amiről szó se volt. Nem kell összejönnöd senkivel akivel nem akarsz. Ilyen személyiségű hülye pitsával akkor se jönnék össze, hogy ha az utolsó lenne a földön. Nem lehetsz a kommentjeid STÍLUSA alapján akkora főnyeremény, mint szeretnéd hinni.

De egy dolog, hogy Te mit hiszel és más dolog, hogy ettől még másnak lehet olyan párja és az, hogy összeillenek-e, nem a külsőtől függ. Látszik, hogy felszínes vagy. Amúgy itt ki akarta magát rátukmálni akárkire is? O.o

2014. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem pl. nem jönnek be. alkatra inkább cingár legyen, mint elhízott...
2014. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát nem a méz és hering miatt. De Alaszka miatt főleg nem. A többit már meg sem említem...
2014. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ló**szt jönnek be a nőknek,aki azt mondja,hogy bejönnek az egy álszent.

Én is macis vagyok 190 cm és 102 kg,van izom is,de megmaradt egy kis has is és nem vagyok lomha sem.Minden lánynak a kis cingár ratyi kinézetű páva kölykök jönnek be,akikre ha jön egy szél elfújja őket.

2014. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!