Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ruhák jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhák jönnek be a lányoknak?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok,elég magas(190 cm) és sportos,szálkás alkatom van,különösen széles a vállam.
2014. márc. 2. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem várhatod mástól a megoldást, neked kell megtalálnod a stílusod.


Én speciel a farmer-ing-zakó-típusú pasikat kedvelem. De a ruha nem mindegy. Ha a pasi a stílusához öltözködik, akkor ilyen ruhában általában egy humoros, intelligens pasit találok. Csak az esetek 90 százalékában csak a ruha stimmel, a többi kitétel nem.

2014. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kizárt...:D
2014. márc. 2. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés:)

Bár, ha elmondanád milyen színű a hajad, könnyebb lenne.:)

Szóval pár tipp, ami pl. nekem bejön:

-Ing ( lazán)

-Csőnadrág (de nem a nagyon b*is passzos változat)

- V nyakú póló ( szintén nem eltúlozva)

-Elegánsabb, vagy sportos cipő, pl. bakancs, vagy deszkásabb sportcipő

Ez pl. nagyon az én esetem:

[link]

Sok szerencsét, egyéb tanácsért írj nyugodtan!:) 17/l

2014. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez pl ku.rv.ára nem az a stílus, amit körülírtál.
2014. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos olyat nem találtam, viszont a lehetőségek tárháza fenn áll. Én csak megmutattam, hogy mi jön be:) Ha már ilyen jó szándékú vagy...:D
2014. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!