Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak azért mondják rám lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért mondják rám lányok, hogy helyes vagyok, mert nem akarnak megbántani?

Figyelt kérdés

bármelyik lány lát rólam képet,egyik sem rondáz le,gyakran helyesnek,ritkábban átlagosnak neveznek.

én viszont nagyon rondának tartom magam,csak nem akarnak megbántani,mert kedves vagyok velük?

vagy a kép nem is adja át igazán a valódi kinézetemet?


2014. márc. 18. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kép nélkül pont nem tudjuk megmondani. :D
2014. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
küldj képet
2014. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért IS mondhatják mert mert kedves vagy velük,főleg ha nem a bánya rém öccse vagy akk főleg

én multkor csaj barátomat le vittem motorral a buszmegbe mert arra mentem,és mondtam neki elviszem,ne sétáljon azon az 500m-en,erre visszahallottam h aranyos kedves jófej :))

ennyi:D

2014. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!