Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy olyan srácba, aki szerintem nem is helyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! (Ez egy elég érdekes kérdés, de légyszíves normális válaszokat!)

Na szóval.. Van egy srác "banda", körülbelül vagy 12-en vannak benne. A legjobb barátnőmmel már egy ideje figyeljük őket. Vannak köztük helyesek is. Van egy srác akire azért figyeltünk fel mert vicces. Vicces amiket csinál, meg a kinézete is hát kicsit vicces, kicsit nagyon... És elég sokat beszéltünk róla így az utóbbi időkben, de mindig csak poénból, jött fel a srác témának. Ő szerintünk nem helyes, legalább is nem az a leány álom pasi, főleg, hogy viccesen néz ki. De, hogy így az utóbbi időben folyton ő a téma, egyre inkább tartom helyesnek, pedig nem az....

Mikor elmondtam a barátnőmnek, röhögött majd teljesen komolytalanul azt mondta, hogy lehet beleszerettem..

Szerintetek is? Vagy akkor ez most mi?

16,5/L


2014. márc. 14. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha beleszerettél egy nem helyes srácba? Az baj?
2014. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell egyeznie az ízléseteknek a barátnőddel. Biztos ő is tudna mondani olyan pasit, aki szerinte helyes de neked nem tetszene. Szóval neked miért ne tetszhetne ez a fiú? Ha pedig a barátnőd emiatt csúfolódik akkor mondd neki h nőjön fel mert ez már nem az ovi.
2014. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nagyon bejön egy srác, aki szerintem nem annyira helyes, mégis valahogy vonzódom hozzá. Szval lehetséges;) 16L
2014. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ó, pont mintha rólam lenne szó. o.O
2014. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 baker2424 ***** válasza:
78%
16 és félesztendös lehettem talán mikor engem tanulonak adott az anyám utcát teret nem ismertem házak között eltévedtem rám talált egy barna haju lány sá lá lá lá lálálálá
2014. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt látom,hogy a nem egészen helyes ,sőt ronda srácoknak is lesz feleségük.Akkor ez most hogy is van?? meg a nem sexbombák is férjhez mennek,és szeretik őket.
2014. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!