Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire szoktatok zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire szoktatok zavarba lenni amikor a kiszemeltetek ott van a közelben vagy épp veletek szembe jön?

Figyelt kérdés
( lány-lány dolog ) , itt is így működik ez mint 1 fiúnál meg 1 lánynál?

2014. márc. 18. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
semennyire, mert tudom, hogy úgysem érdeklem.
2014. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. Truth ***** válasza:
Nem stresszelek... Ha megprobálok hösködni csak hülyét csinálnék magambol... Ugyanugy osztom a szöveget mint nélküle
2014. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én már nem jövök annyira zavarba mint régen.
2014. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már leszarom, nem úgy mint régen.
2014. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én zavarban szoktam lenni, de igyekszem nem kimutatni.
2014. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
En ugraltam es ordibaltam ha meglattam :D aztan osszejottunk nem sokkal ezutan meg csunyan szakitottunk(nem is koszonunk egymasnak) De ez nem lenyeg :D
2014. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem nagyon nehéz zavarba hozni, "elpirítani" meg főleg. De a kiszemeltnek (inkább plátói) mindig sikerül. Még nem ismer annyira, hogy feltűnjön neki, hogy tetszik nekem, bár tudja, hogy leszbikus vagyok, ő sajnos nem.

Próbálok vicceskedni, természetes lenni, néha kritizálom, de finoman, nehogy már azt higgye, hogy tetszik nekem. Nagyon tetszik:)

2014. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en annyira zavarba tudok jonni h ra sem merek nezni :-\ amikor neznem akk mar nincs sehol xd
2014. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rettenetesen elvörösödöm, ami baromi feltűnő, mert nagyon fehér bőröm van...nem is tudomnám leplezni sem. Meg hát, ideges leszek, a földet bámulom, vagy megpróbálom úgy nézni, hogy még véletlenül se lássa meg,hogy őt lesem :D Egy időben még hangosan vihogtam, meg dumáltam, hogy ,,menőzzek" :D azért javultam már egy picit, de nem nehéz észrevenni rajtam a dolgot.
2014. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!