Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok mi a szart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mi a szart jelent az "igazi férfi" fogalma?

Figyelt kérdés
Állandóan mindenhol ezzel dobálóznak,de mai napig nem tudom,hogy az milyen a szemetekben.
2014. márc. 18. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Határozott, céltudatos, udvarias, hűséges, gyengéd, ugyanakkor mégis erős. Elsőre ezek jutnak eszembe.

Ne lepődj meg azonban, ha más nők mást mondanak, az ízlések különbözőek.

2014. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Magyarul ti se tudjátok.Simán rám illenek ezek,csak fiatalabbnak tűnök,mint amennyi vagyok.Konkrétan borostásan,szakállal is letagadhatok 6 évet.Akkor ettől függetlenül én is az vagyok?Mi a szarért nem kellek akkor senkinek?
2014. márc. 19. 00:23
 3/15 anonim ***** válasza:
határozott, magabiztos, következetes, önálló, korrekt, egyenes, őszinte, bátor, védelmező, kedves, udvarias, jóindulatú.
2014. márc. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor én igazi férfi vagyok,csak ne mondaná mindenki,hogy bunkó vagyok,amiért mindenkinek a szemébe mondom,ha valami nem tetszik.
2014. márc. 19. 00:42
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom innen megmondani, hogy miért nem kellesz senkinek. Bár bevallom, ha odajönnél hozzám pampogni, hogy így meg úgy nem kellesz a nőknek, valószínűleg nekem sem tetszenél :-)
2014. márc. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha egy lánynak azt mondom,hogy nem kellek a nőknek,az a lány valószínűleg nem is kell nekem és legfeljebb lelki szemetesnek tartom.
2014. márc. 19. 00:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Dzsonibravo, rokkerzsoltti, agytörzsy prof, Máris szomszéd, Dr.Dudor, Kern András, Bajor Imre, Sasjózsi, Gyurcsány, Csonka pici.
2014. márc. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A bunkó és az őszinte között azért van egy leheletnyi határ, talán valahol itt kéne elkezdeni keresni a probléma forrását.
2014. márc. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egy ideig volt, míg rá nem döbbentem, hogy az összes egyed egyformán bunkó...
2014. márc. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az összes nő kihangsúlyozza, hogy neki nagybetűs, igazi férfi kell, de egyik se tudja, hogy pontosan mit is ért ezalatt! nem beszélve arról az apró körülményről, hogy ahhoz igazi nőként kellene viselkedniük, de arról még kevesebb fogalmuk van!
2014. márc. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!