Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább vagyok egész életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább vagyok egész életemben nő nélkül, de nem jövök össze olyannal, aki nem tetszik. Vélemény?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 11:57
1 2
 11/17 ivilicious ***** válasza:
Nincs alternatíva, majd aki megfog, azzal összejössz, ennyi...akivel meg van a kémia..nem mindig a tökéletes vonások a legfontosabbak, hanem, hogy meg fog valami benne és rögtön egymásba estek, mert van ilyen..
2014. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy megéri,azért egyedül le élni 1 életett nem egy leàny àlom szerintem:(sokminderöl le mondasz ,sok szép dologról.
2014. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 DreamWeaver ***** válasza:
Respektálom az álláspontod. Ilyen is van. Viszont arra készülj fel, hogy évek múltán, amikor majd kinövöd ezt a gondolkodásmódot, legszívesebben a falba vernéd a fejed az elvesztegetett éveidért. Amiért egyedül csak és kizárólag Te leszel a felelős.
2014. márc. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13# Akkor szerinted minden ember megváltozik a jó irányba az idő múlásával,mert mindent kinőnek ami beletartozik a személyiségükbe?Ugyanis ezt az egy dolgot nem lehet kinőni,úgy ahogy sok mást sem,mivel általában akik csajoznak,bulizbak,lefekszenek fűvel-fával,azok haladnak ebbe az irányba ahogy idősödnek,de van aki mindig is itt tartott,hogy csak az kell akit szeretek.

Ja..és felejtsd el a respekt szót,tök hülyén hangzik,magyar vagy,nem?

2014. ápr. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen maradj egyedül. Jobb lesz mindenkinek.
2014. ápr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Természetesen olyannal legyél akivel kölcsönösen "odáig vagytok" egymásért! Fogsz találni ilyet, csak élj, ismerkedj, tanulj, sportolj, és lesz olyan, akivel nem csak elviselni kell a létet, hanem élvezitek minden együtt töltött pillanatokat! Nyilván kevesebb olyan ember van, aki ennyire nagyon megmozgat, de érdemes megtalálni. Annyira érdemes azonban figyelni, hogy valóban nem tetszik valaki, vagy van vmi lelki háttér amiért nem felel meg senki... én így jártam, helyre kellett hoznom magam, s aztán csak kapkodtam a fejem, hogy akkor most kit válasszak :D Mennyi jó pasi lett ebben a világban hirtelen :D De ehhez meg kellett fejtenem, hogy "sérült volt a lelkem" :) Megérte!;)
2014. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

az egy dolog,hogy majd egyszer valaki megfog és...de ott fogsz állni tapasztalatlanul.

a nőknek meg jó ha 1%a szeret tanárnéniset játszani.

kapsz 2,max 3 esélyt és ha nem dugod meg rendesen annyi is volt,hiába van az elején nagy szerelem meg vonzalom.

szóval kell a gyakorlati tapasztalat.

ez a korrekt dolog is butaság.

30-40 évesen minden kihagyott dugást mélyen meg fogsz bánni.

a másik dolog.én voltam együtt nem 1 nem olyan szép lánnyal és értek igen kellemes meglepetések.

az egyik ilyen lány olyan érzéki szerető volt,hogy ritka az olyan,hiába nem volt a legszebb.

egy pufi lány ismerősöm meg úgy szopott,hogy azóta sem tudta űberelni senki pedig eltelt azóta vagy 8 év.

egyszóval szerezz tapasztalatokat és csak próba után alkoss véleményt.

és persze ne hazudj magadnak,legyél őszinte,mert a hozzád hasonlóak imádnak szabályokat és korlátokat felállítani,hogy megindokolhassák a rettegésüket az emberi kapcsolatoktól és a nőktől.

2014. ápr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!